Başkan’ın sevinci yarım kaldı

Çorum FK’da tüm camianın olduğu gibi Başkan Fatih Özcan’ın da sevinci yarım kaldı.

Başkan’ın sevinci yarım kaldı

HARUN AKKAYA
Çorum FK’da tüm camianın olduğu gibi Başkan Fatih Özcan’ın da sevinci yarım kaldı. Amedspor maçının son dakikalarında Umut’un golü ile öne geçen Çorum FK’da tribündeki Başkan Fatih Özcan’ın büyük sevinci beraberlik golü ile büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

83. dakikada Umut’un ayağından bulduğu mükemmel golle Çorum FK 2-1 öne geçtiği dakikada sahadaki tüm taraftarlar büyük sevinç yaşadı. Tabiki en büyük sevinci yaşayanlar arasında Başkan Fatih Özcan geliyordu. Locasının balkonunda bir uçtan bir uca kadar havalara sıçrayarak golün sevincini yaşayan Başkan Özcan son bölümde ise sahaya dönerek bu sevinç gösterisini sürdürdü.

2. Başkan Mustafa Şeker ve Başkan Yardımcısı Oğuzhan Yalçın ile birlikte galibiyet golünün sevincini yaşayan başkan Özcan son dakikalarda gelen Amedspor’un beraberlik golü ile büyük bir hüzün yaşadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 2 hafta Önce

Başkanımızın kıymetini bilmeyenler utansın.Gelmiş geçmiş En Büyük Başkan.Helal olsuuunnn.

Nadir
Nadir - 2 hafta Önce

Show lara devammmm

Çorumlu
Çorumlu - 2 hafta Önce

Fatih Başkanım, bu takıma sağlam bir kaleci,bir sağ bir sol bek,bir sağ açık, bir de Sinan'a alternatif bir santrafor lazım. Bazen çift santrafora dönülmesi gereken maçlar da olacaktır. Alınacak isimler kalite olursa bu takım içeride ve dışarıda her takımı yener.

Üç hilal
Üç hilal - 2 hafta Önce

FATİH ÖZCAN şov tv de izleyiniz..

SIRADAKİ HABER