Başkanlık için kritik görüşme

Ahlatcı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı’nın, Yeni Çorumspor Kulübü Başkanı Fatih Özcan’ın aday olmaması durumundan desteğini geri çekeceğini öne sürülmesinin ardından dün AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve Ahmet Ahlatcı bir araya geldi.

Başkanlık için kritik görüşme

FATİH BATTAR

Ahlatcı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı’nın, Yeni Çorumspor Kulübü Başkanı Fatih Özcan’ın aday olmaması durumundan desteğini geri çekeceğini öne sürülmesinin ardından dün AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve Ahmet Ahlatcı bir araya geldi.

Fatih Özcan’ın aday olmayacağını açıklamasının ardından geçtiğimiz hafta Ahmet Ahlatcı, Ahmet Sami Ceylan ve Fatih Özcan’ın bir araya gelerek durum değelerdirmesi yaptığı öğrenildi. Dün ise Ahmet Sami Ceylan, Halil İbrahim Aşgın ve Ahmet Ahlatcı bir araya gelerek, Fatih Özcan’ın 5 maddelik taleplerini görüştü.

Toplantıda, 9 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilecek kongre masaya yatırıldı. İddialara göre Ahmet Ahlatcı, Fatih Özcan’ın aday olmaması ve başkanlıktan çekilmesi durumunda desteğini geri çekeceği belirtildi. Bu durum üzerine AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Ahlatcı ile birlikte dün bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Ceylan toplantıda Fatih Özcan’ın devam etmesi yönünde talepte bulunurken, 5 talebin yerine getirilmesi durumunda Fatih Özcan’ın Cuma günü yapılacak kongrede tekrar aday olması konuşulmaya başlandı. Toplantı sonrası ise gözler Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ın 5 talep için ne diyeceğine çevrildi.

Edinilen bilgilere göre Fatih Özcan’ın taleplerinin kabul edilmemesi ve kendisi aday olmaması durumunda, Yeni Çorumspor’u kayyuma bırakmamak adına kendisinin belirleyeceği ve destekleyeceği bir yönetimle yola devam edileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 12:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah
abdullah - 1 yıl Önce

İŞ AHLATÇININ VERECEĞİ 1 MİLYONA MI KALDI. AYAĞINA SİYASETÇİLERİ GETİREREK NE HEDEFLİYOR. GAZİ CADDESİNDE KAÇAK KATA MI GÖZ YUMDURACAK. YOKSA BAŞKACA TALEPLERİMİ VAR . SÖZ AĞIZDAN BİR KERE ÇIKAR

Heri
Heri - 1 yıl Önce

Ne fatih özcan mış bütün Çorum'a diz çöktürdü valla gıbdayla izliyoruz

Çorumlu
Çorumlu - 1 yıl Önce

Kentin saygı duyduğu bir başkan bulun ve getirin ya shov yapan Fatih ÖZCANA MI kaldı bu kent ya AHLATCI da ne demek istiyor şu bu olmassa destek vermem gibi demeçleri ayıp değilmi Sn AHLATCI bu memleketten para kazanıyorsun ortak nokta Kişiler değil Çorumspor olmalı

Adam
Adam - 1 yıl Önce

Neymis bu 5 talep resmen tiyatro

Taraftar
Taraftar - 1 yıl Önce

AHLATCI kazandığı paraları Çorum’dan kazandığını unutmuş herhalde tabiki yardım etmeli hatta takımı direk kendi almalı dünyaları kazanıyor Çorum sayesinde herşeyi alıyor satıyor yapıyor caddelere katlar iş merkezleri de yapsa ruhsatlar rahat halloluyor alıp çorumsporu süper liğe taşıması BİLE gerekir

Oğuz
Oğuz - 1 yıl Önce

Bir şehirin ileri geleni söz sahibi olanları bir şehrin takımını bir değerini bu kadar mesele haline getirtmemeli üzerine düşeni herkes yapsın bir emek verilmiş nasip olmuş bir üst lige çıkılmış bir Sezon oynayıp geri mi düşsün takım hoca da takımda etkilenir bundan başında yönetim olmayan takımda moral motive olmaz muhatap bile yok ortada şehrin ileri gelenleri bir çözüm bulsunlar bir amaçta birleşsinler bir şehir bir takıma sahip çıkamadı olmasın

Serdal kuş
Serdal kuş - 1 yıl Önce

Fatih özcan başkan olmalı belediyede destek vermeli belediye kimsenin keyfi kararlar alacagı bir yer degildir.çorum spora sahip çıkmak .Halkının yanında olmak demektir.

tolga
tolga - 1 yıl Önce

Özcan başkanlığı bırakırsa işsiz kalmaz.. Film teklifi alır..


SIRADAKİ HABER