Bayburt’a çifte mesai

Pazar günü sahasında grup lideri Bayburtspor ile zorlu bir maça çıkacak olan Yeni Çorumspor hazırlıklarını dün yaptığı çift antrenman ile sürdürdü.

Bayburt’a çifte mesai

HARUN AKKAYA
Pazar günü sahasında grup lideri Bayburtspor ile zorlu bir maça çıkacak olan Yeni Çorumspor hazırlıklarını dün yaptığı çift antrenman ile sürdürdü. Kırmızı Siyahlı takımın sabah ve akşam tesis sahasında yaptığı antrenmanlara sakatlıkları bulunan Kıvanç ve Ferdi dışında tüm futbolcular katıldılar.

Sabah saat 10’da başlayan günün ilk antrenmanı ısınma hareketleri ile başladı ardından saha içine kurulan istasyon aletlerinde çabuk kuvvet ve koordinasyon hareketleri ile devam etti. Günün ilk antrenmanının son bölümünde ise yarı sahada taktik çalışma ve dar alanda pas yaptıran Teknik Heyet, Kocaelispor maçında gördüğü eksikler üzerinde uyarılarda bulundu. Kırmızı Siyahlı takımı akşam ise saat 17’de günün ikinci antrenmanına çıktı. Teknik Direktör Bahri Kaya bu çalışmada ise Bayburtspor maçının oyun taktiğini uygulattı ve sık sık çalışmayı durdurarak uygulamalı olarak yapılması gerekenleri gösterdi. Yeni Çorumspor, Bayburtspor maçının hazırlıklarını bugün yapacağı çift kale maç ile sürdürecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Resul ve arkadaşları
Resul ve arkadaşları - 2 yıl Önce

Boyuna taktik çalışılıyormuş ama biz maçlarda ne taktik nede teknik nede farklı birşey görüyoruz hoca bu konuda takıma birşey katmamış gibi bu futbol yetmez çok az hucum ve sadece rakip hata yaparsa pozisyon buluyoruz birazda YAKUBUN kişisel becerileriyle oluyor hücum futbolumuz yok İnan’ın bunu eleştiri olarak yazmıyorum görüneni yazıyorum taraftar olarak çoğumuz bu fikirdeyiz görünüyor çünkü yeni gelen HOCA bu anlayışla takıma katkı sağlayamaz inşAllah iyi olur olmalı da şampiyonluk gelmeli artık

Ramazan
Ramazan - 2 yıl Önce

Resul arkadaşım cuk oturmuş yazdıkların aynen katılıyoruz yeni hoca bu anlayışla şampiyonluğa taşıyamaz daha atak hücum oynatmalı

SIRADAKİ HABER