Beklenen görüşme gerçekleşti

Yeni Çorumspor açısından günlerdir beklenen kritik görüşme akşam yapıldı. Günlerdir basın üzerinden yapılan açıklamalar ile gerilen ortamda Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ile Yeni Çorumspor Başkanı Hamit Işık akşam saatlerinde bir araya geldiler.

Beklenen görüşme gerçekleşti

Yeni Çorumspor açısından günlerdir beklenen kritik görüşme  akşam saatlerinde gerçekleşti. . Günlerdir basın üzerinden yapılan açıklamalar ile gerilen ortamda Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ile Yeni Çorumspor Başkanı Hamit Işık akşam saatlerinde bir araya geldiler.
 

Görüşmede Yeni Çorumspor Başkanı Hamit Işık takımın içinde bulunduğu kriz dönemi ile ilgili olarak Başkan Aşgın’a bilgi vermesi bekleniyor. Başkan Işık bu görüşmede Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’dan kulübe yapacağı katkı ve önerdiği tüm Çorum katmanlarının bir araya geleceği toplantı ile ile ilgili görüş alış verişinde bulunulduğu öğrenildi.
 

Günlerdir yapılan açıklamalar ile gerilen ortamın dün akşam yapılan görüşmenin ardından sona ermesi ve Çorum Belediyesi tarafından kulübü rahatlatacak desteği bu toplantıda vermesi bekleniyor. Görüşmede ayrıca Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ın tüm Çorum katmanlarının bir araya geleceği Yeni Çorumspor toplantısınında ele alınması ve alt yapısının hazırlanlanması bekleniyor.
Görüşmenin içeriği ile bugün kamuoyuna açıklama yapılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 20:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 2 yıl Önce

Takımda giden gidene,stoper kalmadı,sağ açık yok,santfor yok,orta saha eksik.Ne zaman anlaşılacak da transfer yapılacak?Hadi alındı, alınanlar nasıl uyum sağlayacak.Nerdeyse kamp bitiyor,lig başlayacak.Zaten bu zamana kaliteli futbolcu da kalmaz.Ligde kalırsak başarı sayılmalı.Bizi çok zorlu bir lig maratonu bekliyor.

Arif
Arif - 2 yıl Önce

Çorumun neyine futbol kulübü. Futbola harcanan parayla adam akıllı birkaç fabrika açın

Çorumlu
Çorumlu - 2 yıl Önce

Allahaşkına şu fatih Özcan defterini herkez kapatsın önünüze bakın gına geldi artık çorumspora değil Çorum'a zarar vermeye başladı

sezer
sezer - 2 yıl Önce

Ah şöyle yav.Ohhhh bee.

namık
namık - 2 yıl Önce

bu takım 2Lig çıktığı gibi düşerse bunun vebalini reis çekecektir erzurum Bb sporu örnek alsın

Mete Karayel
Mete Karayel - 2 yıl Önce

herşey Çorum için.

Çorumspor
Çorumspor - 2 yıl Önce

desteği esirgemeyin bu takımın yeri 2. lig değil. şehrin markası olucaz

İsmail kuyukoglu
İsmail kuyukoglu - 2 yıl Önce

Bu memleketi turkiyeye rezil ettiniz yazık günah geceleri uyku kaçıyor ben 70 yaşındayım 70 yılından beri corumspor sevdalısı olarak böyle rezalet görmedim memleketi rezil ettiniz bununla ovunun

SIRADAKİ HABER