‘Bir yenilgi ile yıkılacak değiliz’

Teknik Direktör Fahrettin Sayhan, Trabzon deplasmanında istedikleri hiç bir şeyi sahaya yansıtamadıklarını ve sonucunda mağlup olduklarını söyledi. Takım olarak zamana ihtiyaçları olduğunu belirten Sayhan ‘Yeni bir ekibiz ve istediklerimi almak için biraz sabır diyorum. Biz karakterli ve iyi oyunculardan kurulu bir kadroya sahibiz. Bir mağlubiyet ile yıkılmayız. Biz inanıyoruz Çorumlularda bu takıma inansınlar inanıyorumki sezon sonunda mutlu sona hep birlikte ulaşacağız’ dedi.

‘Bir yenilgi ile yıkılacak değiliz’

HALİL ÖZTÜRK

Teknik Direktör Fahrettin Sayhan, 1461 Trabzon deplasmanında istedikleri sahaya yansıtamadıklarını ve sonucunda sahadan mağlup ayrıldıklarını belirterek ‘Zamana ihtiyacımız var’ dedi. Trabzon deplasmanında çok kötü bir futbol oynadıklarını ve sonucunda da mağlup olduklarını belirten Sayhan ‘Maça çok iyi hazırlandık. Rakibin genç koşan bir ekip olması nedeni ile tüm planlarımızı yaptık. Ancak sahaya bu yaptığımız çalışmaların hiç birisini sahaya yansıtamadık. Rakibe çok pozisyon verdik buna karşın biz çok az pozisyona girdik.

Takım olarak vasatın üzerine çıkamadık ve beklentilerin çok altında kaldık. Sonuç olarak sahada mağlup olduk ve üzgünüz. Lig uzun bir maraton ve bu uzun yolda bu tür yol kazaları olabilir. Maçta gördüğümüz eksiklerimizi daha çok çalışarak gidermek için zamanımız var. İnanıyorumki bu kadro önümüzdeki haftadan itibaren daha coşkulu oynayan ve daha iyi sonuçlar alan bir takım olacaktır. Şunun unutulmaması gerekiyor, bu kadro nerdeyse sıfırdan kuruldu ve zamana ihtiyaç var. Benim bu takıma olan inancım tam. Karakterli ve iyi futbolculardan kurulu bir takımız. Kısa sürede toparlanarak bu kadronun hak ettiği yere bu kulübe getireceğine inanıyorum ve bundan zerre kadar şüphem yok. Bunun için zamana ihtiyacımız var.

Moraller bozuk

HARUN AKKAYA

Trabzon deplasmanından mağlubiyetle dönen Çorum Belediyespor’da moraller bozuk. Kırmızı Siyahlı takım dün Yeni Amasyaspor ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası maçının hazırlıklarını Teknik Direktör Fahrettin Sayhan yönetiminde sürdürdü. Tesis sahasında yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan Nizamettin ve Barış ile izinli olan Haktan dışında tüm futbolcular katıldılar. Teknik Heyet ve futbolcuların hayli moralsiz oldukları gözlenen çalışma gruplar halinde düz koşu ile başladı. Ardından çabuk kuvvet hareketleri ile devam ederken dar alanda pas ve tam sahada taktik çalışma ile sona erdi. Çalışmanın son bölümünde yapılan taktik çalışma sırasında Teknik Direktör Fahrettin Sayhan Trabzon maçında gördüğü eksikleri gidermeye yönelik sık sık uyarılarda bulunduğu gözlendi. Çorum Belediyespor perşembe günü Yeni Amasyaspor ile Ziraat Türkiye Kupası 2. turunda oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yapacağı taktik çalışma ile sürdürecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öz Çorumlu
Öz Çorumlu - 3 yıl Önce

Hoca sen ve ekibin daha çoook yenilgi alırsın ,futbolcu ekibin iyi değil , şimdiye kadar hazırlayamadığın için sorumlu sizsiniz hoca

Ali
Ali - 3 yıl Önce

Kendinizi avutun kendinizi iki şarkıcı getirmeyle şampiyonluk olmaz sn yönetim yine masallarla uyutun bizi yazık ya

Asil
Asil - 3 yıl Önce

ÇORUM BELEDİYESPORUMUZUN BUGÜNE KADARKİ TRİLYON LAR HARCAMASINA RAĞMEN BAŞARISIZ OLAN BAŞKANI ZEKİ GÜL ÜN ATADIĞI YÖNETİMİNDEKİ BAŞARISIZ OLACAĞI AŞİKAR BİZ ARTIK ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ LAF DEĞİL İÇERİ DIŞARI GİDİYORUZ TAKIMLA BU NE BÖYLE BÖYLEMİ ŞAMPİYON OLACAĞIZ HER SENE HER SENE LAFLARLA UYUTULUYORUZ

Mustafa Yiğit
Mustafa Yiğit - 3 yıl Önce

Hocam takım hazırlık döneminde ne yaptı ki hala hazır değil.O kadar kamp hazırlık maçı niye yapıldı.Madem takım karakterli ve iyi futbolculardan oluşuyor o zaman iyi futbol oynat.Zaman istemek tam bir oyalama .Bir yenilgi ile yıkılacak değiliz ama iki maçta özellikle de trabzon maçındaki futbol ilerisi için umut vermiyor.İnşAllah Fatsa maçinda iyi futbolla galibiyet gelir.Bu taraftarın oyalamaya tahammülü yok.

Asil
Asil - 3 yıl Önce

ÇORUM BELEDİYESPORUMUZUN BUGÜNE KADARKİ TRİLYON LAR HARCAMASINA RAĞMEN BAŞARISIZ OLAN BAŞKANI ZEKİ GÜL ÜN ATADIĞI YÖNETİMİNDEKİ BAŞARISIZ OLACAĞI AŞİKAR BİZ ARTIK ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ LAF DEĞİL İÇERİ DIŞARI GİDİYORUZ TAKIMLA BU NE BÖYLE BÖYLEMİ ŞAMPİYON OLACAĞIZ HER SENE HER SENE LAFLARLA UYUTULUYORUZ

SIRADAKİ HABER