Bocce’de Hasan Dündar zirvede

Çorum Belediyesi Gençlikspor Kulübü Sporcusu Hasan Dündar Bocce Büyük Takımlar Türkiye Şampiynasında tüm rakiplerini geride bırakarak birinci oldu ve milli takım yolunda önemli bir başarıya daha imza attı.

Bocce’de Hasan Dündar zirvede

MURAT KARASU
Çorum Belediyesi Gençlikspor Kulübü’nün milli Bocceci’si Hasan Dündar Karma Büyük Takımlar kategorisinde şampiyon olarak altın madalya kazandı.
10-14 Nisan tarihlerinde Antalya Kemer’de yapılan Türkiye Bocce Petank Şampiyonası’na Türkiye genelinden yaklaşık 1500 sporcu katıldı. Beş gün süren şampiyonada Çorum Belediyesi Gençlikspor Kulübü sporcularından Can Dündar Karma Büyük Takımlar kategorisinde tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyonluğu kazandı. Aynı şampiyonada Çorum Belediyesi Gençlikspor kulübü sporcularından Muhemmed Er dokuzuncu oldu.

Büyük erkekler tekler kategorisinde ise Hasan Dündar beşinci Muhammed Yasin Çinkaya ve Mehmet Yalçın ise 17. oldular. Bocce İl Temsilcisi ve Çorum Belediyesi Gençlikspor Antrenörü Hakan Çıtak sporcuların Türkiye Şampiyonasında elde ettiği derecelerden son derece memnun olduğunu belirterek başarılarının önümüzdeki günlerde artarak devam edeceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER