‘Bu iş artık memleket meselesi

Yeni Çorumspor Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın bugün Kocaelispor ile oynayacakları maçın hededefi giden yolda büyük önem taşıdığını belirterek stadta boş yer görmek istemediklerini söyledi. Takım olarak inançlarının tam olduğunu belirten Yalçın ‘Bu iş artık memleket meselesi ve tüm Çorumluları stada bekliyoruz, gelemeyenlerin ise dualarını’ dedi.

‘Bu iş artık memleket meselesi

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın, bugün oynayacakları Kocaelispor maçının hedefe giden yolda çok büyük önem taşıdığını belirterek stadta boş koltuk görmek istemediklerini tüm Çorumluları maça davet etti.

Bu kritik maçta sahada mücadele edecek futbolculara verilecek taraftar desteğinin öneminin çok büyük önem taşıdığını belirten Oğuzhan Yalçın ‘Takım olarak bu kritik maça çok iyi hazırlandık ve kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Çok şükür uzun bir aradan sonra tam kadro olarak bu maça çıkacağız.
Yıllardır özlemini çektiğimiz şampiyonluğa giden bu yolda bugün kritik üç maçtan ilkine çıkacağız. Bizler aldığımız görevin zorluğunun bilincindeyiz. Bu mesele sadece bizim meselemiz değil, tüm Dünya’daki Çorumluların meseledisir. Sözün özü bu iş artık memleket meselesi olmuştur. Bu yüzden de bugünki maçta Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stad’ında boş yer görmek istemiyoruz.

Takımın moral ve motivasyonu en üst düzeyde.. Kalbi memleket sevdazı ile çarpan tüm hemşehrilerimiz bu maçta takımlarını yalnız bırakmayacaktır. Maça gelemeyecek olanlardan da bizler için bol bol dua etmelerini istiyoruz. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak bizler bugünki maçtan iyi bir skorla sahadan ayrılacağımıza inancımız tam. Tümşehrin de bizlere ve takımlarına inanması ve destek vermesini istiyoruz.

Gelin bugün hep birlikte Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stad’ını bayram yerine çevirip Kocaeli deplasmanında oynayacağımız ikinci maça avantajlı gidelim ve adımızı finale yazdıran taraf olalım. Bu şehir daha önce de birlik olduğu zaman neler yapabildiğini gösterdi. Yarında bunun tekrar etmemesi için bir engel yok. Dediğim gibi bu iş artık topyekün memleket meselesidir. Böyle bir durumda da memleketinin meselesini kendisine dert eden hiç kimsenin bizleri yalnız bırakmayacağına inancımız tamdır’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 09:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Corumlu
Corumlu - 3 yıl Önce

Kocaeli sporcularl hepsi cocuk hepsi genc corum spor sende gencleri alln osmanclk spor corum spordan iyiler hepsi genc iki uc tane osmanclk spordan alln kendi memleketimiziz gencleri oynatallm ordan burdan getirmeynen olmaz corum spor kuculmesi lazlm yoksa corum spordan bir sey olmaz

Çorumlu
Çorumlu - 3 yıl Önce

Eğer şu KOCAELİSPORUDA yenemezse bize yazık liğde gördük çok zayıf bir takımdı çoluk çocuk hepsi

..
.. @Çorumlu - 3 yıl Önce

Yenemedik üstelikte yenildik.Kocaeli takımı bizden kat ve kat üstün bir takım.

Rdvn aksy
Rdvn aksy - 3 yıl Önce

Maçı tv den takip edebilirmiyiz?

Takipci
Takipci - 3 yıl Önce

Corum spordan hic bir sey olmaz taklmln kuculmesi daha genc olmasl kosan gencler olmasl lazlm osmanclk spor gibi bence osmanclk spordan iki uc tane genc topcu alln o zaman ikinci lige clkar yoksa hic bir sey olmaz

Takipci
Takipci - 3 yıl Önce

Ben demistim corum spordan bir sey olmaz osmanclk spor onlardan cok iyi osmanclk spordan genc topcu alln kosan gencler alln corum spor yoneticiler daha topdan anlamlyorlar corum sporun kuculmesi lazlm toplayln corumdan genc topcularl o zaman clkarslnlz 2.lige osmanclk spor corum spordan daha iyi topcularl var genc

SIRADAKİ HABER