Bunca emeğin ve çabanın karşılığı bu olmamalıydı

Yeni Çorumspor’un dün Kocaelispor karşısında aldığı mağlubiyete tüm Çorumlular üzüldü ancak en fazla üzülen kuşkusuz bu sezon takımı tek başına sırtlayan Başkan Fatih Özcan oldu.

Bunca emeğin ve çabanın karşılığı bu olmamalıydı

Yeni Çorumspor’un dün Kocaelispor karşısında aldığı mağlubiyete tüm Çorumlular üzüldü ancak en fazla üzülen kuşkusuz bu sezon takımı tek başına sırtlayan Başkan Fatih Özcan oldu. Maçın ilk yarısını maraton tribününde ikinci yarısını ise kale arkasından izleyen Başkan Fatih Özcan maçın bitiş düdüğünden sonra ise kelimenin tam anlamı ile yıkıldı. Genç başkan tribünde oturarak büyük bir üzüntü yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 09:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Koparan
Koparan - 2 yıl Önce

Başkan haklısın ama 2. Maç var
Sen karamsar olursan herkes olur
İnan’ın yeter, bu takım istese Kocaeli’ni ismetpaşada yener gelir
İnan’ın yeter İnan’ın ...

Mehmet Yıldız
Mehmet Yıldız - 2 yıl Önce

Yazıklar olsun böyle ruhsuz futbolcu topluluğuna.. Bu adamın harcadığı emeğe yazık...vicdanları varsa futbolu bıraksınlar bu rezil beceriksizler sürüsü..

Alican
Alican - 2 yıl Önce

Bu takıma hiçbir şey veremeyen BAHRİ KAYA YIDA İLAVE EDİN GELDİĞİNDEN BU TARAFA FUTBOL OYNATAMADI HEP FUTBOLCULARA YÜKLENMEYİN BU HOCA NE İÇİN GETİRİLDİ ŞAMPİYON YAPMASI İÇİN PLAYOF GARANTİYDİ ZATEN PEKİ PLAYOF LARDA KATKISI NE OLDU SIFIR HİÇBİR A PLANI B PLANI BİLE YOKTU HOCANIN MAÇTA DELİ OLDUK NEYSE YİNEDE 2.maç var futbol bu yenip gelebiliriz

SIRADAKİ HABER