Çalışmada yüzler güldü darısı maça

Pazar günü Osmaniyespor ile deplasmanda zorlu bir maça çıkacak olan Çorum Belediyespor bu maçın hazırlıklarını dün yaptığı taktik çalışla ile sürdürdü.

Çalışmada yüzler güldü darısı maça

Pazar günü Osmaniyespor ile deplasmanda zorlu bir maça çıkacak olan Çorum Belediyespor bu maçın hazırlıklarını dün yaptığı taktik çalışla ile sürdürdü. Teknik Direktör Cüneyt Biçer yönetiminde Nazmi Avluca sahasında yağmur altında yapılan çalışma oyun ağırlıklı başladı taktik çalışma ile sona erdi.
Her çalışma öncesi olduğu gibi Teknik Direktör Cüneyt Biçer antrenman öncesinde futbolcularla bir toplantı yaparak program ve Osmaniyespor maçının önemi hakkında uyarılarda bulundu ve oyun taktiği üzerinde bilgiler verdi.
Toplantının ardından ısınma hareketleri ile başlayan antrenman ardından oyun ağırlıklı bir bölümle devam etti. Futbolculardan düdük çaldığında herkesin bir eş bulmasını isteyen teknik heyet boşta kalana ise ceza verdi. Bu çalışmada futbolcuların morallendikleri ve yüzlerin güldüğü gözlendi.
Antenmanda daha sonra dar alanda pas çalışması yapan kırmızı siyahlılar ardından yarı sahada taktik çalışmaya geçtiler. Teknik Heyet bu çalışma sırasında sık sık futbolculardan rakibe boş alan bırakmamaları ve önde basmaları için uyarılarda bulundu.
Taktik çalışmada futbolcuların ağır sahaya rağmen yüksek mücadelesi dikkat çekti. Kırmızı Siyahlı takım Osmaniyespor maçının hazırlıklarını bugün yapacağı taktik çalışma ile tamamlayacak ve bu gece Adana’ya hareket edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER