Çorum FK bombayı patlatıyor

Çorum FK’dın dış transfer çalışmalarında Başkan Fatih Özcan’ın sosyal medya hesabından paylaştığı havuç lakaplı isim ortaya çıktı.

Çorum FK bombayı patlatıyor

HALİL ÖZTÜRK

Çorum FK’dın dış transfer çalışmalarında Başkan Fatih Özcan’ın sosyal medya hesabından paylaştığı havuç lakaplı isim ortaya çıktı. Manisa FK’nın başarılı orta saha oyuncusu Umut Kaya olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta Manisa FK’nın play-off finali oynadığı maç sonunda Başkan Fatih Özcan sosyal medya hesabı üzerinden havuç paylaşımı yapmıştı. Bu paylaşım sonunda tüm camia bunu çözmeye çalıştı. Başkan Özcan bu konuda sır vermedi.
Ancak bugün sabah saatlerinde bu futbolcunun flu fotoğrafı ile paylaşım yaparak ‘Loading’ yazınca Çorum FK camiası ismi hemen çözdü. Fotoğraf üzerinden ismi çözen taraftarlar Umut Kaya’nın fotoğrafını paylaşarak Havuç’a ulaştılar.

Öte yandan edindiğimiz bilgiye göre dün akşam Ankara’da yapılan görüşmenin ardından Umut Kaya ve ailesinin şu saatlerde Çorum’a geldiği ve bur da yapılacak inceleme sonunda transferin netlik kazanması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 11:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Heri
Heri - 6 ay Önce

Yapmayın heri, adam 33 yaşında
Gençlere yönelelim Bahri hocam
Saygılarımla

Arif
Arif @Heri - 6 ay Önce

Geçen sene hep gençti.O gençlerin oynadığı oyunu gördük.Yerlerde süründüler ikinci yarı.İyi transfer.

Hasan
Hasan - 6 ay Önce

Futbolunun sonuna gelmiş bir oyuncu dünya para verilmiş yapmayın ya Hani üç yolluk plan hani gençleşme olacaktı

SIRADAKİ HABER