Çorum FK'da 3 pozitif

Çorum FK’da İnegölspor maçı öncesinde yapılan testler sonucunda bir futbolcu ve iki kulüp personelinin pozitif çıktığı açıklandı.

Çorum FK'da 3 pozitif

Çorum FK’da İnegölspor maçı öncesinde yapılan testler sonucunda bir futbolcu ve iki kulüp personelinin pozitif çıktığı açıklandı.

Her maçtan en az iki gün önce yapılan Covid-19 testleri Çorum FK’da yarın oynanacak inegölspor maçı için pazar günü sabah yapıldı. Akşam saatlerinde açıklanan test sonuçlarına göre kırmızı siyahlı takımın kadrosundaki profesyonel futbolculardan birinin ve iki kulüp personelinin testlerinin pozitif çıktığı açıklandı. Kulüpten yapılan açıklamada testi pozitif çıkan futbolcu ve iki kulüp personelinin ev izalasyonuna alındığı ve tedavilerinin başlandığı açıklandı.

Edinilen bilgilere göre profesyonel kadroda bulunan futbolcu ile iki personelin ciddi bir rahatsızlıkları olmadığı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 1 hafta Önce

BU YIL FENA PARA HARCAMADI ÇORUM FK TABİKİ BELEDİYE ÇOK İYİ PARA VEREREK YARDIM ETTİ,YİNE BELEDİYENİN YARATTIĞI SPONSORLUK ANLAŞMASINDAN DLDE EDİLEN GELİR OLDU,BİRAZ DA OLSA AHLATCI VERDİ TRİYONLAR YARDIM EDİLDİ YANİ PARA TAMAM PEKİ SEVK İDARE NASIL, İŞTE BURDA DURMAK GEREK NEDEN Mİ? TAKIMIN İDARESİ FATİH ÖZCAN- MENEJER OĞUZHAN-BAHRİ KAYA ÜÇLÜSÜ TARAFINDAN YÖNETİLİYOR YANİ KEYFE GÖRE,KURUMSALLIK YOK,OLUMLU FİKİRLERİ DİNLEME YOK, ŞAHSİN TAKIMI OLDUĞU İÇİN O ESKİ ÇORUSPORUMUZUN ESERİ BİLE YOK,TRİBÜNDEN ÜÇ BEŞ AMİGO AYAR YAPMAKLA BU İŞLER OLMUYOR, ALT YAPIDAN OYUNCU SAYISI ARTIRARAK ALINMALI NEREYE KADAR HEP TRANSFER TRANSFER YAZIKTIR YA BU YIL DA. BOŞA GİTTİ PARALARLA BİRLİKTE GENÇ OYUNCULARIMIZ DA BİTİRİLDİLER ŞAMPİYONLUK MU BEKLİYORUZ HALA GÜLDÜRMEYİN BİZİ...

Taraftara cevap
Taraftara cevap - 1 hafta Önce

Fatih başkan olmayaydı bu takım da amatördeydi.Sizde onu unutmayın.Size iyilik mi yarar,Yıllardır 2.lige çıkamadık.Fatih başkan çıkardı.Nankör olmayın nankör.Yıllarca bu takımı 3.ligde süründürenlerden hesap sorun.

SIRADAKİ HABER