Çorum FK'da istifa depremi

Çorum FK’da Afyonspor mağlubiyetinin ardından deprem oldu.

Çorum FK'da istifa depremi

Çorum FK’da Afyonspor mağlubiyetinin ardından deprem oldu.

Kırmızı Siyahlı kulüpte Afyonspor maçının ardından Başkan Fatih Özcan, Sportif Direktör Oğuzhan Yalçın ve Teknik Direktör Ahmet Yıldırım’ın görevlerinden istifa ettiği açıklandı.

Yapılan açıklamada bu gelişmelerle ilgili olarak Kulüp 2. Başkanı Mustafa Şeker’in yarın saat 16’da kulüp binasında düzenleyeceği basın toplantısı ile kamuoyuna gerekli bilgilendirmenin yapılacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2021, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezer
Sezer - 1 ay Önce

Hemen pes mi edilir 1 yenilgiyle.İstifa edeceğinize burak batuhan umutu gönderin.Sinan KURUMUŞ ve defansa kaleye kanata toplam 4 transferle play off oynarız.Başkan pes etme bu takım en kötü play offtan çıkar.

Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Yalandan yapmayın şu işi. Kaçıncı istifa oldu bu her seferinde geri geliyorsun. Gerçekten bırak bu defa

Bozkurt
Bozkurt - 1 ay Önce

Yalandan istifalar yine aynı taktik BİZ BIRAKTIK TARAFTAR İSTEDİ FALAN FELAN SONRA DEVAM KARSRI BU OYUNLARI YEMEYİZ RTJK SN FATİH ÖZCAN SÖZ AĞIZDAN ÇIKAR ÇEKİL VE GİT GİTMEK DE ONURLULUKTIR..

Emekli
Emekli - 1 ay Önce

“İnandık” yarın aman Başkan bizi bırakma Başkan derler oda vazgeçer

Aytekin
Aytekin - 1 ay Önce

DURMALARI AYIPTI ZATEN 3 YILDIR MİLYARLAR TAKIMA YARDIM YAPILSIN PARALARI BOŞA HARCAYIN ÇIKIYORSUNUZ BİRDE BU TAKIM ŞAMPİYON OLACAK YALANLARINIZLA AVUTUN BİZİ HEMEN GİDİN HEMDE FATİH ÖZCAN VE SAZ HETETİ..

Adem
Adem - 1 ay Önce

BİR DAKİKA BİLE DURMAYIN İSTİFALARI KABUL EDİLMİŞTİR..

Sadık aksu
Sadık aksu - 1 ay Önce

TAKIMIN BAŞINDA DURACAK YÜZÜNÜZMÜ KALDI ARTIK..YILLARDIR BU YIL ŞAMPİYON YAPACAĞIZ NARALARIYLA BİZİ HEP BEKLENTİYE SOKTUNUZ NEREYE HAFCANDI BI KADAR MİLYARLAR ARKADAŞ

osmancikli
osmancikli - 1 ay Önce

futbolcularin hepsini ceza verecegin


SIRADAKİ HABER