Çorum FK'nın sahibi Murat Yıldırım oldu

Yıllarca Süper Lig'de forma giydikten sonra geçtiğimiz yıl Çorum FK'ya transfer olan ve  kaptanlık yapan Murat Yıldırım Çorum FK'nın başkanı oldu.

Çorum FK'nın sahibi Murat Yıldırım oldu

Yıllarca Süper Lig'de forma giydikten sonra geçtiğimiz yıl Çorum FK'ya transfer olan ve  kaptanlık yapan Murat Yıldırım Çorum FK'nın başkanı oldu.

Kulübün satışı için resmi teklif sunan Yıldırım, son görüşmenin ardından bugün resmi sözleşmeyi imzalayarak kulübün yeni sahibi oldu. 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Murat Yıldırım;  "Geçtiğimiz günlerde Çorum Futbol Kulübünden yapılan açıklamada, kulübün devri ile alakalı girişimlere başladığımız açıklanmıştı.
Yaşanan süreç sonunda Çorum Futbol Kulübünü devralmış bulunmaktayız. Devir süresince şahsıma ve ekibime her konuda yardımcı olan, kulübümüz menfaati doğrultusunda ki yaklaşımlarını esirgemeyen eski kulüp başkanımız
Sayın Fatih Özcan'a teşekkür ederiz. İlerleyen günlerde Sayın Oğuzhan Yalçın, kulüp başkanı olarak genişletilmiş basın toplantısı düzenleyecektir. Şahsım; Çorum futbol kulübü futbolcusu ve kaptanı olarak geldiğim günden bu zamana kadar bana göstermiş olduğunuz destek ve teveccühden dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu desteği, Çorum şehri ve Çorum Futbol Kulübüne yakışır şekilde taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Birlikte başaracağız." ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2022, 15:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam
Adam - 1 ay Önce

Allah hayırlı uğurlu etsin Çorum'a başarılar getirir inşAllah

Sıtkı
Sıtkı - 1 ay Önce

Bu İŞTE bir ALİNGİR var ama daha doya çıkmadı ilerde çıkar OĞUZHAN YALÇIN ne alaka kardeşim nerden BAŞKAN oluyor Fatih’in YAVERİ idi bu adam al gülüm ver gülüm olmuş bu iş ..

Çorum fk
Çorum fk - 1 ay Önce

Çok şükür

Bekir Kara
Bekir Kara - 1 ay Önce

Olaya bak ya takım satılmış BAŞKAN MENEJER OĞUZHAN YALÇIN OLMUŞ NE KADar GÜLÜNÇ DURUM DİYECEM DİYEMİYORUM ÇORUM TARAFTARINI KİMSE ŞAPŞAL YERİNE KOYMASIN BBU TAKIMI KAZANÇ YERİNE ÇEVİRMİŞLER YAZIK ETTİLER YAZIK RUH BİTMİŞ KAZANÇA TİCARETE ÇEVİRMİŞLER TAKIMI YARIN BAŞLARLAR YARDIM EDİN DEMEYE KİMSE YARDIM ETMİYOR SESLERİ BAŞLAR BİZDE KERİZİZ YERİZ SANACAKSINIZ DRĞİLMİ PARALARI BİZİM SIRTIMIZDAN KAZANACAKSINIZ SATARAK ALARAK BİZCE BU Tkımın gizli BAŞKANI FATİH ÖZCAN VE EKÜRÜSÜ ANTALYALI ŞAHIS HERŞEY DÜZMECE FUTBOLCU MURAT DA KULLANILAN ŞAHIS OLMUŞ KOKUSU YAKINDA ÇIKAR..

SIRADAKİ HABER