Çorumspor YENİ yetenekler arıyor

Yeni Çorumspor’a yeni yetenekler kazandırmak için düzenlenen şenlik yaklaşık 70 minik sporcunun katılımı ile yapıldı. 2008-2009-2010 doğumlu miniklerin katıldığı şenlikte sahanın farklı bölgelerinde yapılan etkinlikte minikler hünerlerini gösterme ve takım bilincini kazanma adına güzel bir faaliyet oldu. Şenliğe Yeni Çorum- spor Sportif Direktörü Hamit Işık ve Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın da katıldı ve nasihatlarda bulundular.

Çorumspor YENİ yetenekler arıyor

HARUN AKKAYA
Son yıllarda oluşturduğu alt yapısından şetişen gençlere değer veren ve sonucunda bu sezon şampiyonluk kazanan kadroda bir çok alt yapı futbolcusuna forma giydiren Yeni Çorumspor alt yapısına yeni yetenekler arıyor.
Kırmızı Siyahlı kulübün alt yapı sorumluları tarafından düzenlenen şenlik 1 nolu sahada yapıldı. Şenliğe 2008-2009-2010 doğumlu yaklaşık 70 minik sporcu katıldı. Sahanın farklı bölümlerinde oluşturulan alanlarda minikler hem hünerlerini sergileme hemde takım bilincini kazanma adına ilk adımlarını attılar.

Şenliğe bu sezon şampiyonluk kazanan A takımda forma giyen alt yapıdan yetişen gençler ile birlikte Sportif Direktör Hamit Işık ve Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın katıldılar. Şenliğe sporcu velilerede büyük ilgi gösterdiler. Şenlik sonunda Sportif Direktör Hamit Işık ve Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın minik sporculara kısa birer konuşma yaptılar.

Kulüp olarak alt yapıya büyük önem verdiklerini belirten Işık ve Yalçın miniklerden hem derslerine hemde hocalarının yapacakları antrenmanlarda çok çalışmaları gerektiğini söylediler. Önlerinde çok güzel örnekler olduğunu belirten Işık ve Yalçın yönetim olarak alt yapının her türlü yanlarında olduklarını söylediler ve katılımlarından dolayı tüm velilere teşekkür ettiler.

Şenliğe katılan sporcu velileride Yeni Çorumspor Yöneticilerine ve alt yapı sorumluları ile antrenörlerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler.
Yeni Çorumspor şenliğine katılan minikler okullar tatil olduktan sonra doğum tarihlerine göre farklı saatlerde haftanın beş günü antrenörler gözetiminde yaz boyunca çalışmalarına devam edecekler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fanatik
Fanatik - 1 yıl Önce

Hamit lslk yetenek aramanlza gerek yok osmanclk spor eyup clnarl getirin iste size yetenek ama sizin gozunuz kor yetenekten anlamlyorsun daha genc

Seyici
Seyici - 1 yıl Önce

Fanatik kardesim dogru soyluyosun bunlar yetenekten anlamyor eyup clnarl izledim cok yetenekli genc kosar cocuk blrak 2. Ligi super ligde bili oynar sans verseler dunyanln parasln l verip getiriyorlar onlarda hic bir sey yapamlyorlar oynamlyorlar eyup clnar onlardan daha guzel oynuyor ben cok begendim cocukta yetenek var hamit lslk ln gozu kor anlamlyor yetenekten yetenekli cocuklarl hecliyor

Koparan
Koparan - 1 yıl Önce

Yazın tüm ilçeleri, köyleri tarayın. Altyapıyı yeniden organize edin ki A takıma oyuncu yetişsin altyapıdan .

SIRADAKİ HABER