EFE’ler rakip tanımıyor

Voleybol erkekler 2. ligindeki temsilcimiz Çorum Belediyesi Gençlikspor beşinci maçında beşinci galibiyetini Erzurum Spor Lisesi önünde 3-0’lık skorla alarak yoluna kayıpsız ve lider devam etmeyi sürdürüyor.

EFE’ler rakip tanımıyor

Çorum Belediyesi Gençlikspor kulübü sporcularından örnek bir sosyal duyarlılık. Pazar günü Atatürk Spor Salonu’nda oynadıkları Erzurum Spor Lisesi maçına kırmızı beyazlı sporcular kadına şiddet günü nedeni ile hazırlanan bir pankart ile çıktılar. KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR’ yazılı pankart ile taraftarlarını selamlayan Çorum Belediyesi Gençlikspor kulübü sporcuları büyük alkış aldılar.

SALON : Atatürk Spor Salonu
HAKEMLER : Hasan Olgun, Ömer Karabıdak.
ÇORUM BELEDİYESİ GENÇLİKSPOR : Oğuzhan, Emirhan, Abdullah, Barış, Okan, Yasin, Enes, Çağatay, Mahmut, İbrahim, İsmail, Berkcan, Mehmet Can, Doğan.
ERZURUM SPOR LİSESİSPOR : Mustafa, Yusuf, Onur, Ö. Faruk, Emirhan, Hasan, R. Tayyip, M. Veli, Burak, Çağdaş, E. Can, Salih, O. Burak.
SÜRE: 1 Saat 19 dakika.
SETLER : 25-15, 25-14, 26-24

Türkiye Erkekler 2. Voleybol Liginde mücadele eden Çorum Belediyesi Gençlikspor beşinci maçından da galibiyet ile ayrılarak yoluna kayıpsız devam ediyor. Atatürk Spor Salonu’nda konuk ettiği Erzurum Spor Lisesi önünde ilk iki seti rahat kazanan temsilcimiz üçüncü sette zorlansada maçı 3-0 kazanarak üç puan ile yoluna devam etti.
Atatürk Spor Salonu’nda oynanan maçta Çorum Belediyespor’u Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Çorum Belediyesi Gençlikspor Başkanı Nadir Solak ve Çorum Belediyespor Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Ercan ve Turgay Yılmaz ile birlikte çok sayıda spor sever takımlarına destek verdiler.
Maça çok hızlı başlayan Çorum Belediyesi Gençlikspor ilk seti 25-15 ikinci seti ise 25-14 gibi farklı skorlarla kazanarak rakibi önünde 2-0 üstünlüğü yakaladı.
Üçüncü sette gerek oyuncu değişikliklei gerekse ufak bir rehavet sonucunda Erzurum Spor Lisesi sete ortak oldu ve büyük bir mücadeleye sahne olan bu sette uzatmaya giden bölümde tecrübesi ile oyuna ağırlığını koyarak seti 26-24 maçıda 3-0 kazanan Çorum Belediyesi Gençlikspor beşinci maçından da galibiyetle ayrıldı ve grupta liderliğini sürdürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER