Eğer, Güler’i ödüllendirdi

4. Uluslararası Kick Boks Open Avrupa Kupası’nda ikinci olan Muhammed Eren Güler’i kabul eden Gençlik Spor İl Müdürü Haşim Eğer başarısından dolayı kutladı ve ödüllendirdi.

Eğer, Güler’i ödüllendirdi

HARUN AKKAYA
Gençlik ve Spor Müdürü Haşim Eğer Uluslararası Kick Boks Open Avrupa Kupası’nda ikinci olan Çorumlu sporcu Muhammed Eren Güler’i kabul etti ve ödüllendirdi.
Geçtiğimiz günlerde Antalya’da yapılan 4. Uluslararası Kick Boks Open Avrupa Kupası’nda ikinci olan Muhammed Eren Güler, Kick Boks İl Temsilcisi Halil İbrahim Bolat, Akademispor Başkanı Şahin Güler ve Kulüp Kick Boks Antrenörü Furkan Nebi Güler ile birlikte Haşim Eğer’i ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Kick Boks İl Temsilcisi  Halil İbrahim Bolat branş çalışmaları ve Muhammed Eren Güler’in ikinci olduğu turnuva hakkında bilgiler verdi.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Haşim Eğer Muhammed Eren Güler’i elde ettiği bu başarıdan dolayı kutladı ve bunun önümüzdeki yıllarda artarak devam etmesini diledi. Eğer il müdürlüğü olarak sporun tüm branşlarının gelişimi için ellerinden gelen desteği bundan sonrada vermeye devam edeceklerini söyledi.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER