Ersin Küçükoğlu ile sezon sonuna kadar

Çorum FK’da sezon sonuna kadar takımı götürecek teknik ekibin Ersin Küçükoğlu yönetiminde olması bekleniyor.

Ersin Küçükoğlu ile sezon sonuna kadar

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK’da sezon sonuna kadar takımı götürecek teknik ekibin Ersin Küçükoğlu yönetiminde olması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon Mehmet Aurelio ile birlikte Çorum FK’da antrenör olarak göreve başlayan ardından Aurelio ile yolların ayrılmasının ardından ise Teknik Direktör olarak göreve devam eden Ersin Küçükoğlu ile 20 Mart tarihinde yollar ayrılmıştı.
Çorum FK’da yaşanan kötü süreç ve başarısız saha sonuçları ile yönetimsel hatalar sonucunda gelinen bu noktada takımın yapısnı ve kadrodaki futbolcuların büyük bölümünü bilen bir isim olarak Ersin Küçükoğlu ile sezon sonuna kadar görev yapılmasının en uygun seçim olduğu ağırlık bastığı öğrenildi.

Kırmızı Siyahlı kulüp yönetiminin dün Ankara’da yaptığı görüşmeler sonunda Ersin Küçükoğlu ile bugün anlaşma imzalanarak takımın başında göreve başlaması bekleniyor. Küçükoğlu’nun yardımcılığına ise yine aynı dönemde kırmızı siyahlı takımda antrenör olarak görev yapan ve bu arada UEFA B belgesini alan Serkan Güney’in yapması bekleniyor. Kaleci antrenörü olarakta Çorum FK alt yapısında görev yapan Sebahattin Çoban’ın A takımla birlikte çalışması amaçlanıyor.
Dün akşam saatlerinde bilinen durumlar bundan ibaretti. Dün gece olası değişikliklerin ardından Çorum FK’nın bugün Tarsus İdman Yurdu hazırlıklarına başlayana kadar sürpriz gelişmeler olabileceği belirtildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 6 ay Önce

Yav bu Ersin iyi bir hoca degil.Geçen sene gördük.Hangi kadroyu biliyormuş.Maden iyiydi geçen sene ne yaptı hep mazeret edebiyatı.Yok mu daha tecrübeli bir hoca.

Hasan Ağa
Hasan Ağa - 6 ay Önce

Ersin hoca ligi tamamlamak için getirildi, amaç önümüzdeki üç yıl için Bahri hoca ile zaten anlaşıldı

Dost
Dost - 6 ay Önce

O HOCA BU HOCA DURUMUNDAN VAZGEÇ FATİK ARKADAŞIM SANA ARKADAŞ TAVSİYESİ TAKIMDAN UZAK TUTMAN BİR TEK KİŞİ VAR MENEJER OĞUZHAN SİZLERE TAKIM KURMADA,SEVK İDAREDE ,FUTBOLCU DİYALOĞUN DA İNANILMAZ NEGATİFLİF VAR BİRAN ÖNCE KURTUL...dost,arkadaş önerisi

SIRADAKİ HABER