Fatih Özcan'a çirkin saldırı!

Çorum Futbol Kulübü Başkanı Fatih Özcan, Zonguldak Kömürspor maçı sonrası aracının önü kesilerek hakaretlere maruz kaldığını açıkladı.

Fatih Özcan'a çirkin saldırı!

Çorum Futbol Kulübü Başkanı Fatih Özcan, Zonguldak Kömürspor maçı sonrası aracının önü kesilerek hakaretlere maruz kaldığını açıkladı.

Özcan, sosyal medya hesabından saldırıya ilişkin şunları söyledi: “Mağlup olmuş bir kulüp başkanının aracının önünü kesip, yanında eşi varken maganda gibi küfür etmek ancak size yakışırdı. İnsanlıktan nasibini almamış zavallılar. Çorum’da oynanacak maça gelirseniz sizi en iyi şekilde ağırlayacağımdan emin olabilirsiniz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
19
19 - 1 yıl Önce

Fatih özcan diyelimki istifa etti.Peki ne olacak bildiğiniz daha iyi bir başkan adayımı var.Hiç sanmam bu ortamda kimse 5 kuruş para harcamaz takıma.Bu nedenle boş saçma sapan yorumlar yapmayın bence.Takım başıboş kalacaksa eğer başkan takımın başında kalsın kardeşim.

Sezer
Sezer - 1 yıl Önce

Başkanım çok geçmiş olsun.Bu kötü günleride hep beraber atlatacağız inşAllah.Yalnız takım top oynamıyor.Hırs yok kazanmak için futbolcular birbirini kamçılamıyor.Sinan dışında çabalayan göremedim.

Adem çolak
Adem çolak - 1 yıl Önce

Sonuç yine mağlup olmuşuz Başkan bu TAKIMIN HALİ NE OLACAK HOCASIYLA,BAŞKANIYLA,TAKIMIYLA BAŞARISIZSINIZ BIRAKIN GİGİN ARTIK YA ...

Taner
Taner - 1 yıl Önce

İsmet Taşdemir sende çare olamadın artık olay of da bitti,HERHALDE İSTİFA ETMEYİ DÜŞÜNÜYOSUNDUR..

Mercan
Mercan - 1 yıl Önce

Bu hocayla nereye kadar gideceğiz SN BAŞKAN hocanın hiçbir katkısı yok alt da sıradan takım olduk...

Taraftar
Taraftar - 1 yıl Önce

MAĞLUP OLDUN ZONGULDAK GİBİ İSTİKRARSIZ BİR TAKIMA YAZIKTIR YAZIK GÜNDEM DEĞİŞTİRMEYİN YOK ŞÖYLE OLDU YOK BÖYLE OLDU DİYE ÇOCUKLARIM BİLE GÜLDÜ TTAKIM NEDEN KÖTÜ GİDİYOR FATİH BEY ONDAN HABER VER SEN ...

çorumlu
çorumlu - 1 yıl Önce

boş işlerle uğraşıyorsun fatih.
madem öyle orda ağırlasaydın
delikanlılık hakimeyetten 2 satır yazı göndermekle olmaz

SIRADAKİ HABER