‘Fatih Özcan yalnız değilsin’

Yeni Çorumspor taraftarları önceki gün görevinden istifa ettiğini açıklayan Başkan Fatih Özcan’ın göreve devam etmesi için dün akşam saatlerinde Saat Kulesi Hürriyet Meydanı’nda bir eylem yaptılar.

‘Fatih Özcan yalnız değilsin’

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor taraftarları önceki gün görevinden istifa ettiğini açıklayan Başkan Fatih Özcan’ın göreve devam etmesi için dün akşam saatlerinde Saat Kulesi Hürriyet Meydanı’nda bir eylem yaptılar. Saat 18.30’da başlayan etkinliğe Yeni Çorumspor’un tüm taraftar gruplarının yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Özgür Kılıç, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Bağımsız Beledie Başkan Adayı Murat Kırcı ile birlikte çok sayıda mahalle muhtarı ve muhtar adayı, siyasi parti gençlik kolları üyeleri ve Çorumlular katıldılar.


Eylemde tüm Taraftar Grupları adına konuşan Kırmızı Şimşekler Tribün Liderlerinden Hüseyin Nalcı ‘Başkanımız Fatih Özcan bize küserek gitti. Bu takım adına neler yaptığını, hiç bir menfaati olmadan servet harcadığını biliyoruz. Başkan dü yaptığı açıklamada Yeni Çorumspor ismini geri alırken milletvekili Ahmet Sami Ceylan’dan büyük destek aldığını söyledi.


Buradan tüm taraftarlar adına sayın vekilimiz Ahmet Sami Ceylan’a seslenmek istiyoruz. Fatih Başkan rica etmiş bu ismi geri getirmek için sizde üzerinize düşeni yaparak Çorumspor’umuzu bir taraftarlara yeniden kazandırmışsınız. Vekilim bu kez biz sizden bir şey istiyoruz, Fatih Başkanı geri döndürün.


Siz onu kırmadıysanız oda sizi kırmaz. Milliyetçi Hareket Partili olduğunu her platformda söyleyen başkanımızı bir AR Partili olarak göreve çağırmanızı böylelikle Çorumspor’un siyaset üstü bir kurul olduğunu tüm Çorum’a göstermenizi bekliyor istiyoruz ve bunu başaracağınızada inanıyoruz’ dedi.


Konuşmanın ardından ise taraftarlar yaktıkları meşaleler eşliğinde Fatih Özcan’ın göreve dönmesi yönünde sloganlar atarak marşlar söylediler. Yaklaşık yarım saat süren eylemin ardından taraftarlar olaysız bir şekilde dağıldılar.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 09:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 3 yıl Önce

Bu işte bir organize işler var göreceğiz iyi taktikler var biz böyle yapalım (istifa gibi) sizlerde böyle yapın yani danışıklı işler gibi gözüküyor

Üç hilal
Üç hilal - 3 yıl Önce

İstifa işleri falan hep oyun gibi gözüküyor iyi plan yapılmış siz istediniz bizde bırakamadık döndük olacak adı oysa gemi SU aldı FATİH BEY gerek yok bu tür oyunlara

Seydi Kol
Seydi Kol - 3 yıl Önce

Şampiyonluk sözüyle gel başarı yok ,Takımı çiftliğin gibi kullan,dört smigoyu arkana al,tabiki şu ortamda kimse takımı yönetim olarak almaz seçim var kimse neyin ne olacağını bilmiyor sende bu FIRSATI kullanmaya çalışıyorsun aklınca kurnazlık peşinde gibisinBAŞKAN BEY nasılsa bana mecburlar diye Üçbaş kişiyide toplattırıyor sunuz yönetim bizi bırakma diye kişileri bizde yedik yani bunu

Esnaf
Esnaf - 3 yıl Önce

Ben istifa edeyim sizlerde beni tekrar toplanın çağırın bakın ben isteniliyorum de bu ne mantığı biliyormusunuz başarısızlıklarını örtbas etme mantığı bir insan eğer bıraktıysa çeker gider arkadaş arkasına bile bakmaz göreceğiz böyle mi olacak oysa planlanan işler mi

Gurbetteki çorumlular
Gurbetteki çorumlular - 3 yıl Önce

ŞAMPİYON LUK SÖZÜ VERDİLER BAKTILAR OLAMADI ARTIK BU İŞLER PEŞİNDE KOŞUYORLAR BAŞARISIZLIĞA KILIF ARANIYOR YOK ŞÖYLE BAĞIRDILAR DA YOK ŞÖYLE DEDİLERDE KONUYU DEĞİŞTİRECEKLER UYANIK BAŞKAN VE YÖNETİM NE AYAR YAPILMIŞ DÖRT AMİGO DA TOPLANALIM BAĞIRALIM İSTİFANIZ GERİ ALIRSINIZ GİBİ BASİT BİR DÜŞÜNCE OLDUĞU GÖRÜLÜYOR BAK İSTENİLDİK GELDİK DAYANAMADIK GİBİ DEMEÇLER YAKIN DA BAŞLAR BEKLEYELİM

Halil burak
Halil burak - 3 yıl Önce

Hizmetleri için teşekür etmek gerek giden yönetime olmadı inanıyorum ki yeni klübü alacak olanlar daha şehrin ileri gelenlerinden yönetme becerileri çok iyi ve kurumsal bir yapıyla yöneteceklerdir bunu yapacak özellikte çorumumuz da insanlar var yeter ki seçim bitsin diye düşünüyorum duyduğumuz da böyle bir oluşum olacakmış,tabiki temennimiz olsun bunlar çünkü bu takımın gerçekten güçlü,takımı çok iyi yönetebilecek şehrin saygı duyduğu bir yönetim oluşması hep özlemi..

Sezer
Sezer - 3 yıl Önce

Başkanım üç beş çabulcunun yüzünden bizi bırakma seni seviyor güveniyor sonuna kadar arkandayız.Lütfen geri dön.Onların adına özür diliyoruz.

Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Başkanım lütfen geri dön.Bugün transferin son günü 2-3 tane kaliteli transfer yap.Play off tan çıkalım ki sana laf söyleyenlere böylece hadlerini bildirirsin.Gerçek taraftar seni bekliyor.Lütfen geri dön.


SIRADAKİ HABER