Fenerbahçeliler Derneği’nden öğrencilere kıyafet yardımı

Fenerbahçeliler Derneği’nden öğrencilere kıyafet yardımı

Fenerbahçeliler Derneği’nden öğrencilere kıyafet yardımı

Çorum Fenerbahçeliler Derneğince bir köy okulundaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımı yapıldı.

Kısa bir süre önce gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulun ardından güçlü bir yönetim kurulu oluşturulan Çorum Fenerbahçeliler Derneği, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kentte en iyi şekilde temsil edilmesinin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de gönüllere dokunuyor.

Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan iş birliği kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımı yapmayı kararlaştıran dernek yönetimi, bu kapsamda belirlenen merkeze bağlı Kınık köyünde bulunan ilkokuldaki 40 öğrencinin okul kıyafeti ihtiyaçlarını karşıladı.

Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcısı Murat Hışır’ın sahibi olduğu mağazaya davet edilen öğrenciler, okulda giyecekleri pantolon, etek, tişört, kazak ve çorap gibi kıyafetleri kendileri seçti.

Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcıları Murat Hışır ve Ali Keçecioğlu, Genel Sekreter Cumhur Sevinç ile bazı yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu etkinlikte, yöneticiler öğrencilerle sohbet etti.

Okul idarecileriyle birlikte geldikleri mağazadaki alışverişlerinin ardından kendilerine yemek ikram edilen öğrenciler, Fenerbahçeliler Derneği’ne teşekkür etti.

Dernek Başkan Yardımcısı Murat Hışır, öğrencilerin geleceğin teminatı olduğuna dikkati çekerek, “Dernek olarak sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz kapsamında bu tür etkinliklerimizi arttıracağız. Elimizden geldiği kadar çocuklarımızın yanında olup, eğitim alan tüm öğrencilere destek olmak istiyoruz. Onların bir tebessümü bizim için dünyalara değer.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER