FİLE’de fikstür çekimi Pazartesi günü yapılacak

Voleybol Federasyonu 2020-2021 sezonu liglerin  kura çekimi 10 Ağustos pazartesi günü yapılacak.

FİLE’de fikstür çekimi Pazartesi günü yapılacak

YÜKSEL BASAR
Voleybol Federasyonu 2020-2021 sezonu liglerin  kura çekimi 10 Ağustos pazartesi günü yapılacak. Voleybol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre pandemi süreci nedeni ile kura çekimi Federasyon yetkililerinin katılımı ile yapılacak ve Federasyonun youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Bu yıl Çorum’dan Bayanlar 2. liginde Çorum Voleybol ve Osmancık Belediyespor, erkekler 2. liginde ise Sungurlu Belediyespor takımları mücadele edecek. 10 Ağustos pazartesi günü saat 14’de Sultanlar ve Efeler Ligi, saat 15’de 1. lig temsilcilerimizin mücadele edeceği 2. lig kura çekimi ise saat 16’da başlayacak.

Öte yandan Voleybol Federasyonu kulüplerin ev sahibi oldukları müsabakaları oynayacakları salon ismi ve saat bilgilerini Federasyonumuza (en geç 14 Ağustos 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar bildirim yapılmalıdır) bildirdikten sonra detaylı fikstür en kısa zamanda açıklanacak, il müdürlüklerimize ve kulüplerimize gönderilecek.

Fikstür çekimini canlı olarak izlemek isteyenler https://www.youtube.com/TVFVOLEYBOLTV linkinden abone olarak izleyebilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER