FİLE’de Genç Erkekler’in EFE’si yine Çorum Belediyesi Gençlikspor

Sungurlu’da oynanan kulüplü genç erkekler voleybol il birinciliğinde iki kulüp dört takım olarak mücadele etti ve geçen yıl Türkiye finallerinde ilk 16 içinde mücadele eden Çorum Belediyesi Gençlikspor B takımı bu yılda set vermeden şampiyonluk kupasını kaldırdı. Sungurlu Belediyespor A takımı ise ikinci oldu.

FİLE’de Genç Erkekler’in EFE’si  yine Çorum Belediyesi Gençlikspor

YÜKSEL BASAR
Kulüplü Genç erkekler voleybolda bu yılda şampiyonluğu Çorum Belediyesi Gençlikspor takımı kazandı. İki kulübün dört takım olarak mücadele ettiği genç erkekler voleybol final maçında Sungurlu Belediyespor A takımını 3-0 yenen Çorum Belediyesi Gençlikspor B takımı namağlup şampiyon oldu.
Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda oynanan Genç erkekler voleybol il birinciliğinde Çorum Belediyesi Gençlikspor ve Sungurlu Belediyespor kulüpleri A ve B takımları olarak mücadele ettiler.

Dört takımın tek devreli lig statüsünde mücadele ettiği genç erkekler voleybolda ilk iki maçlarını kazanan Çorum Belediyesi Gençlikspor B takımı ile Sungurlu Belediyespor A takımları şampiyonluk için karşılaştı. Geçen yıl Türkiye finallerinde ilk 16 içinde yer alma başarısı gösteren Çorum Belediyesi Gençlikspor takımı rakibi önünde fazla zorlanmadı ve 3-0’lık galibiyet ile bu yılda Çorum şampiyonu olarak ilimizi gruplarda temsil etmeye hak kazandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER