Final mesaisi sürüyor

Yeni Çorumspor cuma gecesi Serik Belediyespor ile oynayacağı 2. lige yükselme maçının hazırlıklarını dün akşam yaptığı taktik çalışma ile sürdürdü. Teknik Direktör Bahri Kaya çalışma sırasında rakibin artıları ve eksileri konusunda futbolculara bilgiler vererek dikkat etmesi gereken konular hakkında uyarılarda bulundu. Kırmızı Siyahlı takımda moraller oldukça yüksek.

Final mesaisi sürüyor

HARUN AKKAYA
Cuma günü 2. lige yükselmek için Serik Belediyespor ile karşılaşacak olan Yeni Çorumspor bu maçın hazırlıklarını dün yaptığı taktik çalışma ile sürdürdü.
Kırmızı Siy.ahlı takımın akşam saat 20’de Tesis 1 nolu sahasandı yaptığı antrenmana tüm futbolcular katıldılar. Isınma hareketleri ile başlayan antrenman daha sonra koordinasyon hareketleri ile devam etti. Ardından dar alanda pas çalışma yapan kırmızı siyahlı takım son bölümde ise taktik çalışma yaptı.

Kanat varyosyanları üzerinde duran Teknik Heyet bu çalışma sırasında savunma ve hücum oyuncularına durmaları gereken yerler ve yapmaları gerekenler konusunda sık sık uyarılarda bulundu. Daha sonra taktik çalışma yaptıran Teknik Direktör Bahri Kaya, Serik Belediyespor maçının oyun taktiği üzerinde durdu ve rakibin etkili yanları ile zayıf noktaları konusunda bilgilendirme yaptı. Çalışmada futbolcuların yüksek moralli olduğu gözlendi.

Yeni Çorumspor, Serik Belediyespor ile oynayacağı final maçının hazırlıklarını bugün akşam 20’de yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve kafile yarın sabah maçın oynanacağı Adana’ya hareket edecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 09:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Anıl
Anıl - 2 yıl Önce

Beş atacağız beş seRikspor eli boş gidecek

fuat
fuat - 2 yıl Önce

Allah, Takımımızın yardımcısı olsun, Kalbimiz onlarla

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

Biz bu kafayla yenemeyiz.Şehir de inanç yok.Bürokratlar zenginler sendikalar basın ilçeler daha otobüs kaldıramıyor yeterli desteği vermiyorlar.Şehir şu an için resmen uyuyor.Çorum bu kafayla yenilir gelir.İnşAllah yener de.Çok zor.Çünkü şehir de ruh yok.inanç yok.istek yok.

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

Bu taraftar grupları neden uyur.Antremana araçlarla gidip meşale şov yapsak takıma moral versek iyi olmaz mıydı.Bir organize yapmayı beceremediniz.Yazık

SIRADAKİ HABER