Geleceğin yetenekleri Buhara’da yetişiyor

Buhara Kültür Merkezi’nde gerçekleşen 6-10 Yaş Grubu Futbol ve Futsal Kursları tüm hızıyla sürüyor. “Geleceğin yeteneklerini keşfedip geliştirmeyi amaçlıyoruz” diyen Antrenör Ferhat Arıcı, “Uyguladığımız özel programla, çocuklarımızın sportif becerilerinin yanı sıra ahlaki ve kültürel yönden gelişimlerini de destekliyoruz” dedi.

Geleceğin yetenekleri Buhara’da yetişiyor

RECEP MEBET
Çorum Belediyesi Buhara Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Futbol ve Salon Futbolu (Futsal) Kursları’ devam ediyor.
Belediye Tesisler Müdürlüğü bünyesinde açılan kurslarda Beden Eğitimi Öğretmeni ve Futbol Antrenörü Ferhat Arıcı görev alıyor.


 

Hitit Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğrencisi Emirhan Aksu’nun yardımcı antrenör olarak görev aldığı kursa 100’e yakın sporcu katılıyor.
2008-2013 yılları arasında doğan ve futbola ilgi duyan yeteneklerin keşfedilmesi ve geliştirilmesini amaçlayan kursla ilgili bilgi veren Antrenör Ferhat Arıcı, Çorum Belediyespor başta olmak üzere Türkiye’nin seçkin kulüplerinde oynayabilecek düzeyde sporcular yetiştirmeyi hedeflediklerini söyledi.
6-10 yaş grubunda Çorum’un en kapsamlı futbol ve futsal kurslarından birini düzenlediklerini anlatan Ferhat Arıcı, “Uyguladığımız özel programla, çocuklarımızın sportif becerilerinin yanı sıra ahlaki ve kültürel yönden gelişimlerini de destekliyoruz” dedi.


“Futbol ve futsala ilgi duyan, 6-10 yaş arası tüm çocukları Çorum Belediyesi’nce düzenlenen kurslarımıza bekliyoruz” diyen Arıcı, “Spora ve sporculara verdikleri desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Zeki Gül başta olmak üzere, Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu, Spor İşleri Müdürü Nadir Solak ve ekibine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 3 yıl Önce

Çorumlu kaç oyuncu yetiştiki ALT yapıdan Çorum Belediyespor da oynuyor dahası yetişiyorda oynatılmıyor değer verilmiyor zeki gül denen arkadaşda bol nutuk atsın

SIRADAKİ HABER