Genel Kaptan Orhan Top oldu

Çorum Futbol Kulübünde Genel Kaptanlık görevine Orhan Top getirildi.

Genel Kaptan Orhan Top oldu

Çorum Futbol Kulübünde Genel Kaptanlık görevine Orhan Top getirildi.

Çorumspor ve bir çok profesyonel ve amatör kulüpte forta giydikten sonra üç yıldır futbol dışında görev yapan Orhan Top Çorum FK’da genel kaptan olarak görev yapacak.
1983 Çorum doğumlu Orhan Top 1999 yılında Gençlerbirliği’nde futbola başladı ve 2002 yılında Çorumspor’da ilk profesyonel imzayı attı. Dört yıl Çorumspor formasını giydikten sonra Türk Telekomspor, Gölcükspor, Kırşehirspor’da mücadele eden Orhan 2010 yılında yeniden Çorumspor’a döndü ve iki yıl forma giydikten sonra 2013’de amatöre dönerek BAL liginde İskilipgücüspor, Çorumspor ve son olarakta 2017 yılında Eti Lisesi Gençlikspor ile mücadele etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öz ÇORUMSPORLU
Öz ÇORUMSPORLU - 3 yıl Önce

GÖSTERMELİK BULUNMUŞ BİR İSİM, HERŞEY YİNE MENEJER OĞUZHANIN KARARLARIYLA OLACAK HERŞEY NE GÜZEL KOLAY YOL BULUNMUŞ YAZIK YA ÇORUMUMUZUN FUTBOLU KİMLERE KALMIŞ

Tuncay
Tuncay - 3 yıl Önce

Gine işe yaramayan birini getirmişler bu ne ya özcan başkan bırak artık yeter ya

Çorum
Çorum - 3 yıl Önce

HERŞEYİ YİNE MENEJER OĞUZHAN YÖNETECEK KAMUFLAJ OLARAK BULMUŞLAR ORHANI

Üç hilal
Üç hilal - 3 yıl Önce

YETKİN GÖNDERİLDİ,KENAN GÖNDERİLDİ,M.AKİF GÖNDERİLDİ,HAMİT IŞIK İSTİFA ETTİ kendisi etti ama oraya zorlanıldışimdi ORHAN Top getirildi SEN NEYMİŞSSİN BE MENEJER OĞUZHAN yerin garantilenmiş göreve devam tabiki devam et isteriz de TEK DOKUNULMAYAN SEN OLDUN bayağı meraktayız işin sırrı ne diye?

SIRADAKİ HABER