Genel kurul ertelendi

Bugün saat 14.00’da Turgut Özal İş Merkezi Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Yeni Çorumspor 1.Olağan Genel Kurulu, çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelendi.

Genel kurul ertelendi

FATİH BATTAR

Bugün saat 14.00’da Turgut Özal İş Merkezi Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Yeni Çorumspor 1.Olağan Genel Kurulu, çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelendi.

Toplam 82 delegenin oy kullanacağı seçimde çoğunluk sağlanaması sebebebiyle 9 Ağustos tarihine ertelendi.

Daha önce aday olmayacağını açıklayan Fatih Özcan toplantıya katılmazken, Sportif Direktör Hamit Işık ve Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın katılması dikkatlerden kaçmadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahin tarhan
Şahin tarhan - 1 yıl Önce

Bakın kimse aday olmuyor ben yeniden adayım ne yapıyım Çorumspor ortada kalmasın benim AMİGOLARIM olan benim amigolarım bakın beni nasılda istiyorlar ne yapıyım takım ortada kalmasın ben bırakmam ortada yeniden adayım diyecektir büyük olasılıkla güzel yazıyorlar güzel oynanıyor film iyi seyirler çorumum. Fatih Özcan ve ekini film sunar.ama bu film hep oynuyor çok seyrettik

Fatih
Fatih @Şahin tarhan - 1 yıl Önce

Şahin Tarhan çok doğru yazmışsınız. Tebrik ederim. Aynı tas aynı hamam. Keselen eselen dur. Reklamdan başka bişey değil. Benim anlamadığım neyin kongresini yapıyorlar. Yeni Çorumspor bir şirket şirkette fatih başkanın. Şuan yapılan derneğin yönetimini belirlemek değilmi? Daha sonra çorumspor a.ş. derneğe bağışlanacak. Ben böyle anlıyorum. Bir açıklama yaparsa Halil öztürk biz de taraftar olarak öğreniriz. Birde Orhan bey fatih özcan alacaklarında kolaylık tanıyacak diye bir ifade kullandı. Hani bağış yapıyordu alacağımı varmış bunlar açıklığa kavuşturulmalı...

Sezer
Sezer - 1 yıl Önce

Takım 2.lige çıkmış.Ahlatcı da destek veriyo.Yeni stat da yapılıyo biterse tabii.Hala bir tane çalışan yok.Düştüğü duruma bak.Allah aşkına ne yapmak istiyosunuz açıkca anlatın.

MGM den movie
MGM den movie - 1 yıl Önce

VAllahi kimse aday olmadı,iş başa düştü.Emek verdik,ortalarda bırakamazdık.

Eski çorumsporlu
Eski çorumsporlu - 1 yıl Önce

Yine aynı seneryolar dönüyor , fatih özcan basın mensuplarına menjerlik yaptırmadığı için onlara para kazandırmadığı için çalıp çırpmadığı için taşlanıyor yine biz bunları zamanında gördük yaşadık yazık ki , bu çorumda spordan anlamayan insanların hepsi profesyonel birer sporcu gibi klüp yöneticisi gibi yorum yapıyor , belediye başkanımız ayrı bi dünya olarak görüyorum koskoca belediye başkanı mac primini 500 tl açıklıyor adanada en çok sevinenlerden ne olduda klup destegini çekti anlamadık sen burda seçim öncesi cumhurbaşkanına 2.lig sözü vericeksin sonra takım çıkınca bu başkan a sahip çıkmıcaksın artık şu egolarımızı tavırlarımızı bi kenara bırakıp bu yeni çorumspor a destek olun.
X kişisi gelcek basına menejerlik yaptırcak para kazandırcak , torpilli futbolcuları alcak , parayı yiyecek bi imza attırcak 100 bin tl vericek ilk antremanda beğenmeyip göndericek böyle adamlar lazım size sonra ne olcak borç batagı kısalım küme düşelim alttan gençler gelcek onlarada sahip çıkılmayıp kapatacaklar bu döngü böyle gidecek bunlar yaşandı çorumda hep böyle zaten yine bu hikayeyi yazmaya çalışıyorlar yazık olucak..

SIRADAKİ HABER