‘Genel Kurul kararı talip çıkarsa alınacak’

Yeni Çorumspor eski Başkanı Fatih Özcan dün sabah saatlerinde Bolu’ya giderek takımın kamp yaptığı otelde istifa eden Teknik Direktör Bahri Kaya ile bir araya geldi ve krizi çözmek için bir dizi görüşme yaptı.

‘Genel Kurul kararı talip çıkarsa alınacak’

Yeni Çorumspor eski Başkanı Fatih Özcan dün sabah saatlerinde Bolu’ya giderek takımın kamp yaptığı otelde istifa eden Teknik Direktör Bahri Kaya ile bir araya geldi ve krizi çözmek için bir dizi görüşme yaptı.
 

Kulüpte yaşanan belirsizlikler nedeni ile yaşanan ayrılıkların üzerine Bolu kampına giden Fatih Özcan beraberinde 2. Başkan Mustafa Şeker ile birlikte görevinden istifa eden Teknik Direktör Bahri Kaya ile bir araya geldi. Bu görüşmenin ardından Fatih Özcan kulübün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bir kriz olduğunu söyledi ve camiadan sakin ve sabırlı olmalarını istedi.
Başkan Özcan açıklamasında şunları söyledi ‘Değerli Çorumspor taraftarları sabah saatlerinde Bolu’ya geldik ve Teknik Direktör Bahri Kaya ile birlikteyizkrizi yönetmeye çalışıyoruz. Kriz olduğu doğrudur ve bu krizi Bahri hoca ile birlikte yönetleye çalışıyoruz. 2019-2020 sezonunda kesinlikle olmayacağım. Ancak Çorumsporu da sahipsiz bırakacak değilim. Şu an yine yeniden tekrar elimizden ne geliyorsa yapmak için değerli abim Başkanım Mustafa Şeker ile birlikte burdayız. Camimızdan isteğim sakin olmaları ve gelişmeleri takip etmeleri. Konu ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde gerekli açıklamaları yapacağım’ dedi.

 

Başkan Özcan açıklamanın altına yapılan yorumlara verdiği cevapta ise ‘Güzel kardeşlerim lütfen bilmeden yargısız infaz yapmayın. 2019-2020sezonu için Ahlatçı Holding’in yaptığı 1.5 milyonluk anlaşmanın haricinde Mustafa Şeker ile birlikte ben 1.5 milyon vererek o şerefli koltuktan kalkıyorum. Yaşadıklarımı bilmeden lütfen yargısız infaz yapmayın.
Önümüzdeki günlerde ne yaşandı neler oldu neden bu hale gelinde sizinle tek tek paylaşacağım. Ancak şuan bunun ne yeri ne zamanı. Bu takıma dolandıranlara söyleyemediklerinizi lütfen bu takımdan hiç bir şeyini esirgemeyen bu adama söylemeyin. İçin kanıyor yapmayın’ dedi.

 

Olağanüstü Genel Kurul yok talip olursa karar alınacak
Yeni Çorumspor’da dün yaşanan gelişmeler sonucunda Olağanüstü Genel Kurul kararı alınması kararlaştırıldı.
Eski Başkan Fatih Özcan Genel Kurul’da talip çıkmaması üzerine buldukları Hamit Işık başkanlığındaki yönetimin göreve devam edeceğini ciddi talip çıkması halinde ise genel kurul kararı alınacağını söyledi.
Başkan Özcan yeni sezon bütçesini 2 milyon 500 bin lira olarak belirlediklerini belirterek ‘Ahlatçı Holding’den gelen 1 milyon 500 bin liraya ilave olarak Mustafa Şeker ve ben 1 milyon 500 bin lira vereceğim. Federasyon ve İddaa gelirlerininde 2 milyon 500 bin lira ile birlikte toplamda 5 milyon 500 bin liralık bir bütçe ile lige gireceğiz. Kaos ortamının kulübü daha fazla yıpratmaması için üzerimize düşeni yapacağız. Bu kulübü sahipsız bırakmayız dedik ve bırakmayacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz yılmaz
yılmaz yılmaz - 2 yıl Önce

teşekkürler sayın özcan adamsın adam saygılarımla.

Mehmet Ali
Mehmet Ali - 2 yıl Önce

Gerçekten üzülmek gerekir takım bir başarı elde etti sevindik ettik şu gelinen noktaya bak birlik beraberlik diyoruz şöyle böyle şehiriz markayız diyoruz bir takımın sorunlarını da çözemiyoruz Fatih Özcan adam çıktı dedi o kupa gelecek dedi kısmetmiş bunu başardı destek olun üst lige taşıyalım dedi gerekli desteği görmedi her şeyi bu adama fatura ederek takıma katkı verilmiş mi olunuyor sahipsiz değil ise bu memleket söz sahibi insanlar bu durumdan bu takımı kurtarsın

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Yeter artık taraftarla oynama. Liglerin başlamasına az bir zaman kaldı. Egolarınıza alet etmeyin Çorumsporu. Madem götüremeyeceksiniz neden aldınız takımı. Neden Anonim Şirket yaptınız. Akıl hocana da dikkat et fatih başkan. Şunuda unutma senin şirketine kimse yardım etmez fazla ağlama. Bir an önce yeni kururlan dernepğe devret takımı. Git nereye gidersen. Bedava aldın takımı bedava vereceksin. Sakın haaa sartmaya kalkma . Duyumlarımız on milyon civarında teklifler varmış.
Çorum kamu oyu ile iyice alay ettinz be. yazıktır.

Şahin
Şahin - 2 yıl Önce

Sonucu herkes biliyordu bir oyun yazıldı oynandı ama bu filmin sonucunu zaten herkes biliyordu takım birilerinin oyuncağı olmuş yazık

Üç hilal
Üç hilal - 2 yıl Önce

Yazılanların hepsi doğru çıktı ya senaryo yazdılar oynuyorlar diye iyide oynamışlar şimdi inandım artık birisi yazmıştı zaten Hamit IŞIK göstermelik başkan olacak,Fatih Özcan yine esas başkan sonra hoca bırakacak devreye Fatih Özcan girecek ben burdayım istifadan vazgeç diyecek oda vazgeçecek ikna ettim hoca görevine dönücek diye hepsi doğru oldu şimdi gerçi HOCADA üç kuruş İÇİN bu işin içinde olmuş belli hayırlısı olsun biz ŞAMPİYON olalım bari bekliyoruz artık

Alperen Özcan
Alperen Özcan @Üç hilal - 2 yıl Önce

Çorumspor ağzı olan konuşmasın dernekte kaç üye olduğunu bilmiyorsun bile 100'e yakın derneğe kayıtlı üye sayısı var. sana bunu hatırlatıyım dedim ve birdaha bilmediğin konular hakkında yorum yapma.

Çorumspor
Çorumspor @Üç hilal - 2 yıl Önce

Yazık hala milletle dalga geçiyorsun kendin gülünç duruma düşüyorsun haberin Yok. Çorumspor senin malın değil ayrıca herkes sakin kimsenin umrunda bile değil Çorumspor baksana derneğe kimse üye olmadı. Sözünü tut derneğe devret takımı. Üye sayısına bak arkanda olan kimse Yok. Taraftarmış bilmem neymiş hepsi hikaye. senin yerinde olsam bi dk bile uğraşmam.

Taraftar
Taraftar - 2 yıl Önce

BAHRİ kaya ne oldu da kaldın senin derdin Çorum’a hizmet değil kişilere ve paraya hizmetmiş azıcık kötü git bu Çorumlu seni orada tutmaz para derdinde olan HOCAYI çorumumuz hele hiç tutmaz

SIRADAKİ HABER