Hedef ilk maça tam kadro çıkmak

Çorum FK’da bir yandan çalışmalar sürerken diğer yandan pozitif vakaların tedavilerine devam ediliyor.

Hedef ilk maça tam kadro çıkmak

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK’da bir yandan çalışmalar sürerken diğer yandan pozitif vakaların tedavilerine devam ediliyor.

8 Kasım pazar günü yapılan testler sonucunda 13 futbolcu ve teknik heyetten üç ismin pozitif çıkması üzerine kırmızı siyahlı takımın maçları tehir edilmişti.

10 gün süren tedavilerin ardından hafta başında yapılan ikinci testlerde pozitif vaka sayısı 6’ya düşmüştü. Kırmızı Siyahlı takımda yönetim ve teknik heyet bir yandan negatif isimlerle birlikte çalışmalarını sürdürürken diğer yandan karantina ve tedavi süreci devam ediyor.

Kırmızı Siyahlı takımda testleni negatif olan isimler teknik heyet gözetiminde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Testleri pozitif olanlar ise karantina altındaki odalarında belirlenen özel program dahilinde bireysel olarak çalışmalarını sürdürüyorlar.

Karantina süreci 21 Kasım cumartesi günü sona erecek olan Çorum FK uzun aranın ardından ilk maçına 25 Kasım çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası 4. turunda Altınordu deplasmanında sahaya çıkacak. Bu süreç içinde Çorum FK’da yapılacak testler ile talimat gereği her futbolcunun üç negatif sonuç alması halinde maçlarda forma giyebilecekler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öz çorumlu
Öz çorumlu - 4 ay Önce

Nadir GİDAN, arkadaşa Katılmamak elde değil elimizde bir tek PLAY OF kaldı onuda SN HOCA İsmet DAŞDEMİR PLAY of dan çıkarmalı oda önce PLAY of sonra şampiyon yapamassa bıraksın gitsin süslü laflarla kimseyi kaldırmaya çalışmasın hem bizde hocalığını görmüş oluruz iyimidir, yetersizmidir diye kendi kalitesininde sınavını verecek göreceğiz zaman ve kaliteli kadro var elinde beklemedeyiz

Nadir fidan
Nadir fidan - 4 ay Önce

Tam kadro çıksan ne yazar ya arkadaş,şampiyonluk gitmiş elden daha 8 maçta siz yok şöyle olsa yok böyle olsa tek ve sadece elimize PLAY OFF kalıyor İsmet Daşdemir hoca da hocalığını gösterip PLAY of oynatırsa hem kendini kurtarır hem bizi bekleyelim hocalığını görelim ne yapabilecek bu hocanın da MAHAZERETİ yok elinde iyi kadro var zaten hocadan da PLAY ofdan çıkartılması isteniliyor..

Metin GÜÇLÜ
Metin GÜÇLÜ - 4 ay Önce

HADİ BAKALIM SN İSMET HOCA ŞENİNDE PLAY OF SINAVIN BAŞLIYOR KENDİNİ İSPATLA BAKALIM ÇORUM DA,BU TAKIMI ÖNCE PLAY OFF SONRA ŞAMPİYON YAPMALISIN HER ŞEY VAR ELİNDE TESİS,TAKIM,PARA, MAHAZERET YOK ŞAMPİYONLUK VAR ...

SIRADAKİ HABER