‘Her şey bizim elimizde’

Sosyal Medya hesabından bir paylaşım yapan Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan kocaman bir aile olarak herkesin şapkasını önüne koyup üzerine düşen payeyi alması gerektiğini belirterek ‘Zoru kolay yapmak bizim elimizde’ dedi.

‘Her şey bizim elimizde’

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hem uyarılarda bulundu hemde taraftara çağrı yaptı.

Başkan Özcan’ın Serik Belediyespor beraberliğinin ardından yaptığı paylaşımda ‘Sıkmayın canınızı başarısızlık varsa bu sadece sizin eseriniz değildir. Biz kocaman bir aileyiz, hepimiz şapkamızı önümüze koyup üzerimize düşen payeyi almak zorundayız.

Hiç bir şey için geç kalmış sayılmayız. Her şey bizim elimizde. Kabul ediyorum kolay işimizi zor kıldık ancak, zoru kolay kılmakta yine bize düşüyor.
Taraftarlarımızdan da tek ricam artık bizi yalnız bırakmasınlar. Onlar olmadan başarmamız imkansız’’ dedi. Başkan Özcan’ın paylaşımında her kesime mesaj vermesi dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 09:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tribün
Tribün - 2 yıl Önce

SELİM hocayla devam edilmeli

Çorumlu
Çorumlu - 2 yıl Önce

Sezon başı işini iyi yapan başarılı bir hocayla anlaşılsaydı transferler futbolcu Oğuzhan’a bırakılmasaydı işi daha önce göğüslerdik bu gerçekleri hiç göremediniz maalesef başkan önümüzdeki maçı kazanırsak play of garanti olur hayırlısı

İstanbuldan
İstanbuldan - 2 yıl Önce

Bağcılar’ı farklı yenelim play Of’u garantileyelim Bağcılar çok zayıf bir takım İstanbul’da yaşadığım için seyrediyorum fark atarız

SIRADAKİ HABER