Herkes gibi çöküp kaldılar

Çorum FK’da Zonguldak Kömürspor maçı sonrasında tüm camia yığıldı kaldı.

Herkes gibi çöküp kaldılar

HARUN AKKAYA
Çorum FK’da Zonguldak Kömürspor maçı sonrasında tüm camia yığıldı kaldı.

Maçın ilk yarısını 2-0 önde tamamlayan Kırmızı Siyahlı takım ikinci yarıda ise yediği iki golle maçtan 2-2 beraberlikle ayrıldı. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte sahada futbolcular tribünde ise taraftarlar oldukları yere çöküp kaldılar. Maçı protokolden izleyen Başkan Fatih Özcan, 2. Başkan Mustafa Şeker Çorum FK Derneği Başkanı Mustafa Ercan ve Genel Koordinatör Oğuzhan Yalçın ise bitiş düdüğü ile büyük bir üzüntü yaşadılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aliço
Aliço - 3 yıl Önce

2-0 öne geç sonra 2 gol ye BAHRİ KAYA hoca ne diyorsun çok hatalarınız var çok..2.yarının en başarısız ekibiyiz yendiğimiz bir takım var oda düşmüş zaten

Hb
Hb - 3 yıl Önce

Hoca ve genel kaptan Oğuzhan yalçın hemen gitmesi gerekir

19
19 - 3 yıl Önce

İyi çöküşler corum fk

Taraftar
Taraftar - 3 yıl Önce

Alt yapıdan alıpda şans vermeyip de ortada bıraktığınız gençlerimizin ahı var çok güzel oldu düşüşe devam corum fk

Çorumsporlu
Çorumsporlu - 3 yıl Önce

Kim yaptı bu transferleri, Hocanın yanlış oynatması hatta ne oynattığı belli değil haftalardır bu net görülüyor hoca yetersiz kalıyor, Menejer Oğuzhan durumu kesin gözden geçirilmeli bulunduğu yer önemli bir yer taşıyamıyor iki başlılık var gibi yanlışlar o kadar çok ki bir söz var rehber kötüyse mala da zarar verir nala da zarar verir derler olay bu...

Koparan
Koparan - 3 yıl Önce

Sağlık olsun. Hayırlısı olsun. Bu kadro ile ilk 5 hedef olmalı. Takım 2. Yarı sıkıntılı olsada, ancak bu kadar oluyor. Ligde kalıcı köklü olalım. Nasip oluncada 1. Lige çıkarız inşAllah. Tabii herkes destek olmadan 1. Lig hayal olur.

Akil düşünce
Akil düşünce - 3 yıl Önce

Oğuzhan arkadaş koordinatörmü MENEJER Mİ koordinatör klübün idari ve sosyal olaylarını yurtiçi,yurtdışı bağlantılarını organize eder varmı böyle bir durum YOK,o zaman menejer diyelim çünkü futbolcuları getiren o,futbolcuların menejerleriyle görüşen o,pazarlık yapan o hocayı getiren o işte bunun adı menejerlikdir..o zaman bir zahmet giden yanlışlıkları ve başarısız gidişatın hesabı da sorulmalıdır menejerimize yığılıp kalmayla bu kötü gidişat geçiştirilmemeli, burda aracımız birilerini eleştirmek değil doğru olanlar yapılmalı sn Başkan öncelik de MENEJER ve HOCADAN başlamalı sorgulamalar..

SIRADAKİ HABER