Heyecanlandıran pankart

Kocaelispor ile oynanan play-off yarı final ilk maçında tribünde açılan dev pankart taraftarları son derece hecayanlandırdı.

Heyecanlandıran pankart

HARUN AKKAYA
Kocaelispor ile oynanan play-off yarı final ilk maçında tribünde açılan dev pankart taraftarları son derece hecayanlandırdı. Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinde söylediği sözden uyarlanarak yazılan ‘Ya biz o kupayı alacağız ya o kupa bizi’ parkartında atının üzerinde Başkan Fatih Özcan bunu söylüyor Teknik Direktör Bahri Kaya ve futbolcularıda uygulayanlar olarak yer almışlar. Bu heyecanlandıran pankartta komutan gerekeni yapmış görülüyor fakat uygulayanların bu sözü fazla inanmadığı sahadaki performansları ile net bir şekilde görüldü. Tüm beklenti rövanş maçında bu inanca sahip olmaları.


Anlamlı mesajlar
Yeni Çorumspor’un Kocaelispor ile oynadığı maçta Dr. Turhan Kılıçcıoğlu stadı belkide son resmi maça ev sahipliği yaptı. Maç için Yeni Çorumspor yönetimi stadı gelinler gibi süsledi. Özellikle asılan pankartların ayrı ayrı anlamları vardı.

Slogan olmuş ‘Yemik ettik gelecek güzel günler, Son sözümüz Çorumspor, Kırmızı Sevdamız, Siyah Kaygamız, Karanlık günde bile gölgen olacağız, Burda Hayat Kırmızı Siyah ve Efsane Geri Döndü’ pankartlarının yanında iki ismin resmi çok daha anlamlıydı.

Çorumspor’un kurucu isimlerinden kulüpte ve Belediye Başkanlığı yapmış ve stada ismi verilmiş Dr. Turhan Kılıçcıoğlu’na rahmet ve minnet duygusu pankartı eski  skorborda asıldı. Yine Çorumspor’un unutulmaz amigolarından rahmetli Mehmet Ali Altunkaya da ‘Unutulmadın büyük usta rahmet ve minnetle anıyoruz’ pankartı ile anıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 09:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezer
Sezer - 2 yıl Önce

Şimdiye kadar bu kadar motive eden başkan gördünüz mü.Ama takımın kapasitesi yetersiz.Seneye güçlü kadroyla iyi bir hocayla üstesinden hep beraber geliriz başkanım.Her zaman yanındayız.

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Bu başkanın kıymetini bilin taraftarlar.Yoksa çoookkk ararsınız amaaa.

Çorumsporlu
Çorumsporlu - 2 yıl Önce

Bu işler hayır getirmez güldürmeyin bizi kurumsallaşır ön plana alın tüm Çorum’un kucaklayacağı bir yönetim yapın,tribüne tüm masrafları yapıp bu tip resimlerle maç falan kazanılmaz BAŞKAN FATİH BEY iyi bir HOCA GETİRİN ,( bu BAHRİ Kaya İLE olmaz neden mi hiçbir futbol anlayışı yok GÖREMEDİK de bizi ikna edemeditaraftarlar olarak)KALİTELİ FUTBOLCULAR GETİRİN Tabiki göreve devam etmek istiyorsan sanırım sözünüz vardı sezon sonu bırakıyorum sonuç ne olursa olsun diye bekliyoruz sezon sonunu

Aliço
Aliço - 2 yıl Önce

Sn FATİH ÖZCAN bu resimleri yaptırmak İÇİN bayağı para harcamışın belli sonuç sıfır elendik gibiyiz gerçi 2.maç var beklemek gerek ama bu tür reklamlarla tribüne oynamakla sonuç alınmaz gerçeklerle olunur takım kötü hoca kötü işte YÖNETİM yetersiz işte gerçekler bu anlayın artık

Turgut AKBAŞ
Turgut AKBAŞ - 2 yıl Önce

Sezer kardeşim görecen seneye yine OĞUZHAN getirecek topçu ve HOCAYI getirdiklerinin ne kadar boş olduğunu gördük play of daki KOCAELİ maçında bir hoca oyuncu tertibinde ve hiçbir oyun ANLAYIŞI olmayan anlayışla sahaya takımı çıkaran BAHRİ KAYA hoca gibiler getirilir yine görün bakın kahrolduk ya Maçta büyük umutla gittik hep maçlardaki bize yazık değilmi

Nurcan Hanım
Nurcan Hanım - 2 yıl Önce

Pankartla başarı gelseydi Galatasaray ŞAMPİYONLAR ligini kazanırdı

SIRADAKİ HABER