İkinci yarı startı verildi

Yeni Çorumspor ikinci yarının hazırlıklarına bir haftalık iznin ardından cumartesi günü başladı. İlk yarının son maçında geçtiğimiz cumartesi günü Adliyespor deplasmanından 1-0’lık galibiyet ile ayrılan kırmızı siyahlı takım bir haftalık iznin ardından cumartesi günü saat 18’de tesislerde toplanarak ikinci larının ilk antrenmanına çıktılar.

İkinci yarı startı verildi

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor ikinci yarının hazırlıklarına bir haftalık iznin ardından cumartesi günü başladı. İlk yarının son maçında geçtiğimiz cumartesi günü Adliyespor deplasmanından 1-0’lık galibiyet ile ayrılan kırmızı siyahlı takım bir haftalık iznin ardından cumartesi günü saat 18’de tesislerde toplanarak ikinci larının ilk antrenmanına çıktılar.


Teknik Direktör Mehmet Aurelio yönetimindeki antrenmana tüm futbolcular katıldılar. İkinci yarının ilk antrenmanında toplu olarak yapılan yenileme koşusu ile başlayan kırmızı siyahlılar ise dün sabahtan itibaren sabah ve akşam çift antrenman yaptılar.


Kırmızı Siyahlı takımın dün sabah yaptığı antrenmanda kadroyu ikiye ayıran Teknik Heyet bir grup salonda kuvvet ve ağırlık çalışması yaparken diğer grup ise sahada beşe iki alanda pas ve taktik çalışma yaptı. Dönüşümle olarak yapılan bu çalışmanın ardından tesislerde dinlenen kırmızı siyahlı takımöğleden sonra saat 16’da yaptığı ikinci antrenmanda ise kuvvet ve çabukluk hareketleri ile taktik çalışma yaparak ikinci yarının hazırlıklarını sürdürdü.
Yeni Çorumspor bugünde sabah ve öğleden sonra yapacağı çift antrenmanla ikinci yarı hazırlıklarının ilk etabını kendi tesislerinde sürdürecek.


Taraftarlardan Başkan Özcan’a destek

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor’un dün öğleden sonra yaptığı antrenmanda taraftarlar Başkan Fatih Özcan’a destek vermek için tesislere gittiler.
Kırmızı Siyahlı takımın dün saat 16’daki antrenmanı izlemek üzere tesislere gelen taraftarlarda burda çalışmayı izleyen Başkan Fatih Özcan, Başkan Yardımcıları Hamit Işık ve Mustafa Altunkaya ile birlikte oldular ve ona destek verdiler. Başkan Fatih Özcan taraftarlara verdikleri bu destekten dolayı teşekkür etti.
Öte yandan Başkan Fatih Özcan kadrolarına katacakları beş futbolcunun transferinde sona geldiklerini söyledi. Özcan, Antalya kampına kadar anlaştıkları beş futbolcu ile resmi imzayı atarak kadrolarına katacaklarını belirterek ‘Anlaştığımız beş futbolcumuzun kulüpleri ile sorunları çözdükten sonra toplu olarak bir imza töreni düzenleyeceğiz ve Antalya’ya kampına tam kadro gideceğiz’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÜNALLAR19
ÜNALLAR19 - 2 yıl Önce

KAVGA GÜRÜLTÜYÜ BIRAKARAK,BİRLİK BERABER OLARAK,HUZURLU BİR ŞEKİLDE 2.LİGE ÇIKALIM İŞŞALLAH.KİM YENİ ÇORUMSPORA HİZMET EDİYORSA DESTEK OLALIM.YALNIZ BIRAKMAYALIM.BAŞKA ÇORUM VE YENİ ÇORUMSPOR YOK...........

Öz çorumsporlu
Öz çorumsporlu - 2 yıl Önce

Taraftar olarak takıma destek vermek güzel amma başkan ve yönetim kim olursa olsun isimler önemli değil onlara destek için gidilmez gerçek taraftar takımının arkasından gider isimlerin değil arkadaşlar isimlerin arkasından giderseniz onun adı başka olur biz gerçek ÇORUMSPORUMUZ VARKAN ÖYLEYDİK VE HER ZAMAN DA ÖYLEDİR

Nebi
Nebi - 2 yıl Önce

Klüp zaten klüp olmaktan çıkmış takımın bütün kararlarını alan 3 yönetici arkadaş olmuş birde onlara bazı şeyler sunulan amigolar var Başkan ihale işleri yapan yemek ve otopark yardımcıların birisi araba işi oda ihaleci diğeri de radyoda DJ diğerlerinin sözü bile geçmiyor kurumsallıktan uzak bir anlayış var alt yapı zaten hüsran şampiyonluk zaten uzak Çorum halkının inanacağı güven duyulan, saygı gören kenti heyecanlandıran, işi bilen herkesim tarafından saygı duyulanlardan YÖNETİM oluşmalı tribünden el salla başkan el salla ile türkücü getirmeyle bu işin olmayacağını bilir

SIRADAKİ HABER