İskilip sahası yapımcı firmayı bekliyor

İskilip ilçe sahasının sentetik çim yapımı, ışıklandırması ve yeni soyunma odaları yapımı ihalesini kazanan firmanın biran önce çalışmaya başlaması bekleniyor.

İskilip sahası yapımcı firmayı bekliyor

HALİL ÖZTÜRK
Çorum’un büyük ilçelerinden birisi olmasına iki futbol kulübü faaliyet göstermesine karşın sahası sentetik olmayan ve bu sezon iki takımında maçlarını Bayat’ta oynayan İskilip sahası yapımcı firmanın işe başlamasını bekliyor.


Kasım ayında ihalesi yapılan ve kazanan firma ile anlaşma imzalanan Konya’lı firmanın yer teslimini aldığı ancak henüz şantiye çalışmasına başlamadığı öğrenildi. İlçe sahasının zemininin sentetik çim yapımı, sahanın ışıklandırılması ve soyunma odası yapım işi ihale edilen İskilip ilçe sahasının ihalesini kazanan firmanın en kısa sürede çalışmaya başlaması bekleniyor.


İskilip ilçe takımları bu sezon maçlarını deplasmanda oynadıklarını en azından önümüzdeki sezona kadar sahanın yapımının tamamlanarak hizmete açılması halinde en azından her maçları için deplasmana gitmek masrafından kurtulmak istediklerini belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 09:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 3 yıl Önce

maçların bayatta oynanması iskilip i yöneten siyasiler için yüz karasıdır.zaten iskilipte siyaset ayağa düştü hizmet ve yatırım yapılamaz oldu.

SIRADAKİ HABER