Ispanak: Yeni Çorumspor hepimize hayırlı olsun

Çorumspor Başkanı Rumi Ispanak, Yeni Çorumspor ismini itiraz ettiği yolundaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını hiç bir kuruma itirazının söz konusu olmadığını söyledi. Ispanak, Yeni değil Çorumspor’un borçları ile birlikte Fatih Özcan’a hayırlı olsun’ dedi.

Ispanak: Yeni Çorumspor hepimize hayırlı olsun

HARUN AKKAYA
Çorumspor Başkanı Rumi Ispanak, Yeni Çorumspor kulübünün isim değişikliği konusunda başvuruda bulunduğu yolunda çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek ‘Yeni Çorumspor kulübü hepimize hayırlı ve uğurlu olsun’dedi.


Rumi Ispanak dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda konu hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Ispanak, internet sitesinde çıkan Çorumspor kulübü itirazı adı altında çıkan haberle ilgili olarak ‘Ben hiçbir kurum yada kuruluşa itiraz etmedim. Çorum ve Çorumspor hepimizin ortak paydasıdır. Böyle bir şeyi yapmam düşünülemez bile.


Yine tekrar ediyorum ‘İstemeyenin gözü çıksın’. Sosyal medyada şahsıma edilen hakaret içerikli sözlerle ilgili olarak ise gerçekten üzülüyorum. Maddi çıkarlar peşinde olduğumu düşünen taraftarlara bir kez daha buradan sesleniyorum. Göreve geldiğim günden buyana gerek 3. lig gerek BAL ve gerekse amatör ligde kimseden bir lira almadım kimsenin bir kuruşunu ihtiyacım yoktur.
Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan’dan da şahsıma yada Çorumspor kulübüne para istemedim. Sadece benim sorumluluğumda olan vergi dairesi, SGK ve Federasyon’a olan borçları ödediği takdirde Çorumspor ismini seve seve vereceğimizi yönetimine bildirdik. Bu konunun asılsız haberlerle hala gündemde olması can sıkıcıdır. Yeni değil Çorumspor borçları ile birlikte Fatih Özcan başkanıma hayırlı olsun’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER