'Kararımın arkasındayım, aday olmayacağım'

Yeni Çorumspor Kulübü Başkanı Fatih Özcan, 9 Ağustos’ta yapılacak kongrede aday olmayacağını bir kez daha tekrarlayarak, helallik istedi.

'Kararımın arkasındayım, aday olmayacağım'

Yeni Çorumspor Kulübü Başkanı Fatih Özcan, 9 Ağustos’ta yapılacak kongrede aday olmayacağını bir kez daha tekrarlayarak, helallik istedi.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz Cuma günü Yeni Çorumspor 1.Olağan Genel Kurulu’nda aday olmayınca genel kurul 9 Ağustos’a ertelenmişti. Tüm kamuoyu 9 Ağustos’ta Fatih Özcan’ın yeniden aday olacağını konuşmaya başlamıştı. Fatih Özcan söylentilere son noktayı bugün koydu. Aday olmayacağını bir kez daha yenileyen Özcan, herkesten helallik istedi.

İşte Fatih Özcan’ın sosyal medya hesabından yaptığı o açıklamalar;

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2019, 23:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 1 yıl Önce

Fatih başkan mecbur kaldı aday olmamaya. Kendi söylemlerine yenik düştü. Çok üfürdü yeminler şartalar çocuklarının üzerine. Ne için mi eski statta maç oynatmam diye. Ne oldu şimdi yeni statta açılamıyor (Çorumun yüz karası açılamaması) eeee ne olacak imdi gidip Sungurlu da mı maç oynayacak. Öyle diye yemin etmişti. Çarpılır Allah korusun. Azım var diye konuşmayacaksın Fatih başkan. Sen çocuk değilsin ama bazen çocuk gibi laf ediyorsun. Şu basın açıklamana da bakarmısın sadece sende var bazı şeyler. Her tarafın gurur kibir kokuyor.

Ümit ak
Ümit ak - 1 yıl Önce

Çorum’un kaderi değişmedi.Sahipsiz bir şehir elinde imkan olanlar da sırtını dönüyor yapın bakalım

Fikret Çalışkan
Fikret Çalışkan - 1 yıl Önce

Geçen yılda buna benzer bir bildiri okumuştuk bu yılda okuyoruz sanırım önümüzdeki yıllarda da okuruz yine

Burak celik
Burak celik - 1 yıl Önce

Yahu fatih baskan sende herseye sinirlenip bir pireye yorgan yakiyosun. Baskanlik kolaymi. Sen taraftara bak bu bunu dedi su bunu dedi bu ne ya biktik. Bi kustum oynamiyom bi baristim.cocukmusun sen..agirligini koy az konus oz konus..birak kim ne derse desin...ona bakacak olursak buraya gelen futbolculara ana avrat kufur ediyo taraftarlarimiz.kustum oynamiyommu diyo.mac sonu kazaninca rakibi alkisliyolar

Tarsftar
Tarsftar - 1 yıl Önce

Bu filmi görmüştük ya yakında yeni açıklama gelir ne yapayım benim amigolarım beni yine istediler bakın toplandılar gel dediler bende kuramadım olma olasılığı çok fazla okuduğum kadarıyla Fatih bey böyle işleri çok yaptı tadı kaçıyor böyle yaptıkça da insanlara inandırıcı gelmiyor başkan aday olacam veya aday olmucam dese de oysa geçen sene başarılı da oldu ama sanırım istikrarlı düşünceleri kararlarında eksiklik var hayırlısı

Seyirlik
Seyirlik - 1 yıl Önce

Eskiden sinemalarda iki film biden olurdu.1967 de kurulan Çorumspor nasıl düştü?Kasada bir vakitler trilyon para varken transfer yapamaz hale gelip,kümelerden düşerek gelinen hali herkes biliyor.Burası birinci film idi.İkincisini Belediye kelimesi ve Y harfi ile seyrediyoruz.

Sezer
Sezer - 1 yıl Önce

Nasıl Belediye başkanı olarak Sayın Külcüyü arıyosak bu başkanı da çok ararız çokkkk.Kına yakın.Gelmiş geçmiş en yürekli iyi başkan gitti.

Sezer
Sezer - 1 yıl Önce

Başkan sende şöyle bir 3 4 yıl başkanlık yapamadın.Bırak dedikoduyu lafı sözü.Ahlatcı gibi birisi arkanda gene de bırakıyon.Ne çabuk pes ettin.Sana yakışmadı.Belediye başkanı Külcü,sende başkan olarak devam edeydiniz ÇORUM uçar giderdi.Gene de emeklerin ve yaptıkların için teşekkürler.


SIRADAKİ HABER