Kaya, TAKTİK yaptırıyor

Yeni Çorumspor’un tecrübeli teknik patronu Bahri Kaya on günlük arada takıma istediği oyun taktiğini yerleştirmek için yoğun çaba harcıyor. Dün yapılan çalışmada taktiksel uyarılarda bulunan Kaya önlerindeki kritik maçlar öncesinde takımı istediği düzeye getirmek amacında.

Kaya, TAKTİK yaptırıyor

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor önümüzdeki hafta içinde evinde oynayacağı Diyarbekirspor maçının hazırlıklarını dün yaptığı taktik ağırlıklı çalışma ile sürdürdü. Teknik Direktör Bahri Kaya yönetimindeki çalışmaya sakatlıkları nedeni ile Barış, Nurican ve Batuhan dışında tüm futbolcular katıldılar.

Isınma hareketleri ile başlayan antrenman daha sonra dar alanda pas çalışması ile devam etti. Ardından önce yarı sahada ardından tam sahada taktik çalışma yaptıran Teknik Direktör Bahri Kaya oyun sistemlerini sahada uygulatmaya çalıştı.

Taktikçalışma sırasında sık sık oyunu durdurarak uyarılarda bulunan Bahri Kaya, Bağcılarspor maçında yaptıkları en büyük hatanın çıkarken top kaptırmak olduğunu belirterek futbolcuların buna  çok dikkat etmesini istedi. Kanat çalışmasıda yaptıran Kaya futbolculardan çabuk karar vererek çabuk oynamalarıda istedi.

Yeni Çorumspor, Diyarbekirspor maçının hazırlıklarını bugün yapaçağı çift antrenman ile sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER