‘Kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok’

Çorum FK Teknik Direktörü Bahri Kaya, zor bir maça çıkacaklarını ve kazanmaktan başka bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.

‘Kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok’

HARUN AKKAYA
Çorum FK Teknik Direktörü Bahri Kaya, zor bir maça çıkacaklarını ve kazanmaktan başka bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.

Tecrübeli teknik adam önceki akşam yeni stadyumda yapılan ilk antrenmanın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, sezonun ilk maçında evlerinde grubun güçlü takımlarından Manisa FK ile oynayacaklarını belirterek ‘Yeni stadımızda ilk çalışmamızı yaptık. İyi bir kamp ve hazırlık dönemi geçirdiğimizi söyleyebilirim.

Sakat Kerem, cezalı Cengiz ve antrenman eksiği olan Yılmaz Can bu maçta forma giyemeyecek. Yapılan test sonucunda ne çıkacağını bilmiyoruz o yüzden dikkat etmemiz gerekiyor. Tüm durumlara göre planımızı yaptık. Kritik maçlar öncesinde testler sonucunda pozitif çıkma durumuda mümkün, Her ne kadar kamp dönüşü tesislerimizde izole durumda olsakta pozitif çıkma ihtimalı tabiki var. Kadromuzda 24 oyuncumuz var üçü oynayamayacak durumda. Üç kalecimiz dışında 18 futbolcumuz var. Kim oynarsa oynasın forma verdiğimiz arkadaşımız çıkıp elinden geleni yapacaktır.

Yeni sezon, yeni stad, yeni bir takım inşallah bu yeniliklere yeni güzellikler ekleyerek devam edeceğez. İlk maçları kazanmak hen zaman çok önemlidir. Rakip kim olursa olsun evimizde oynayacağımız maçı kazanmak çok önemli. Rakibin gücü bizi ilgilendirmiyor, biz sahaya çıktığımızda kendi oyunumuzu sahaya koyup kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Bunun içinde bütün futbolcularımın doksan dakika boyunca sahada ellerinden gelen mücadeleyi vereceklerine inanıyorum
Transferde arayışımız devam ediyor. Volkan Akyıldız’ın ayrılmasının ardından yerine bir isim almak istiyoruz. Fakat bunun için acele etmiyoruz. En iyisini almayı düşünüyoruz ve geç olsun ama güç olmasın mantığı ile transferin son güne kadar saklı tutuyoruz’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 1 ay Önce

Yok be hoca sen yapılanmaya devam et Burak maçları,sonuçları...

Tribün
Tribün - 1 ay Önce

Trilyonlar harcat,şampiyonluk İÇİN düğmeye basılsın SEN HALA YAPILANMAYA DEVAM ET HOCA..

SIRADAKİ HABER