Küçükoğlu yönetiminde çalıştılar

Yeni Çorumspor pazar günü sahasında oynayacağı Trabzon maçının hazırlıklarını dün yaptığı kuvvet ve taktik çalışma ile sürdürdü. Antrenör Ersin Küçükoğlu yönetimindeki antrenmanda futbolculardan doğru alanda doğru pas ve doğru yardım yapmaları konularında sık sık uyarılarda bulundu.

Küçükoğlu yönetiminde çalıştılar

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor pazar günü evinde oynayacağı 1461 Trabzon maçının hazıklıklarını dün antrenör Ersin Küçükoğlu yönetiminde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Mehmet Aurelio ile yollan ayrılmasının ardından Yönetim yola antrenör Ersin Küçükoğlu ile devam etme kararı aldı. 


Bu doğrultuda dün Tesis 1 nolu sahada yapılan antrenmana tüm futbolcular katıldılar. Isınma hareketlerinin ardından el topu oyunu oynayan kırmızı siyahlı takım daha sonra sahanın farklı bölgelerine kurulan aletlerde çabuk kuvvet ve dayanıklılık çalışması yaptı.


Bu çalışma sırasında futbolculardan devamlı yüksek tempo isteyen Teknik Heyet çalışmada süreyi oldukça uzun tuttu ve yorucu bir çalışma yaptı. 
Daha sonra 2 nolu sahaya geçen kırmızı siyahlı takım yarı sahada taktik çift kale yaptıran Ersin Küçükoğlu futbolculardan doğru alanda doğru pası ve doğru alanda doğru yardım yapmanın önemini  belirterek rakibe yakın olmalarını istedi.


Kırmızı Siyahlılar Trabzon maçının hazırlıklarını bugün yapacağı taktik çalışma ile sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER