Masa Tenisi’nde güzel haberler

Yıldızlar ve Gençler Masa Tenisi En İyiler yarışmasında Çorum Belediyesi Gençlikspor’un küçük sporcusu yıldızlarda finalde kaybederek ikinci oldu ve gümüş madalya kazandı. Çorum Gençlikspor’dan Merve Cansu Demir ise genç kızlarda üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Masa Tenisi’nde güzel haberler

HALİL ÖZTÜRK
Yıldızlar ve Gençler Masa Tenisi En İyiler yarışmalarında Çorumlu sporcular bir gümüş bir bronz madalya kazandılar.
18-19 Mart tarihlerinde İstanbul Esenler Hakkı Başar Spor Salonu’nda yapılan yıldızlar ve gençler en iyiler yarışmalarında yıldız erkeklerde Çorum Belediyesi Gençlikspor Kulübünün küçük sporcusu Uğurcun Dursun bir üst kategoride ikinci olmayı başardı.

İstanbul’lu güçlü rakiplerini yenerek finale kadar yükselen Uğurcan Dursun final maçında İstanbul’dan Tarık Saim Özbek’e yenilerek ikinci oldu ve gümüş madalya kazandı. Bir kategori küçük olmasına karşın Uğurcan Dursun bu performansı ile büyük beğeni topladı.

Genç Kızlarda mücadele eden Çorum Gençlikspor kulübünden Merve Cansu Demir ise zorlu rakiplerini geride bırakarak yükseldiği yarı final maçını kaybetti ve üçüncü olarak kürsüye çıkmayı başardı. Bu kategoride birinci Yalova’dan Ece Haraç oldu.

Bu müsabakalarda Fenerbahçe adına yarışan Çorumlu sporcular Yağmur Yeşil, Asu Ayça Şenyuva ve Emir Eren Atıcı ise beşinci ve altıncı oldular

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER