'Memleket adına söz söyleyecek biri varsa o da Ahmet Ahlatcı'dır'

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan, yerel bir sosyal medyadan yayın yapan TV’de yayınlanan programda Ahmet Ahlatcı ile ilgili söylenenlere tepki gösterdi. Özcan, ‘Bu memlekette Ahmet Ahlatcı söz söyleyemeyecekse bizim bu şehri terk etmemiz gerekir’ dedi.

'Memleket adına söz söyleyecek biri varsa o da Ahmet Ahlatcı'dır'

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK Başkanı Fatih Özcan, yerel bir sosyal medyadan yayın yapan TV’de yayınlanan programda Ahmet Ahlatcı ile ilgili söylenenlere tepki gösterdi. Özcan, ‘Bu memlekette Ahmet Ahlatcı söz söyleyemeyecekse bizim bu şehri terk etmemiz gerekir’ dedi.

Ahmet Ahlatcı'nın Çorum'un bir değeri olduğunu belirten Başkan Özcan; ‘Havaalanı ile ilgili yapılan açıklama nedeni ile  ‘Sen kimsin memleket adına söz söylüyorsun’ çok ağır olmuş. Siyasetçi değilim ancak en zor günümde benim yanımda olan değerli büyüğüm Çorum’un gururu  Ahmet Ahlatcı'ya söylenecek söz değil. Ahmet Ahlatçı bu memleket adına söz söyleyemeyecekse bizim bu şehri terk etmemiz gerekir. Ahmet Ahlatcı Çorum’un bir değeridir. Holdingin merkezini Çorum’da tutan Türkiye’nin sayılı isimleri arasına giren bir iş adamı ve Çorum aşığı. Havaalanını önemsiz hale getirmek çok yanlış. Bizler deplasmana giderken yaşadığımız sıkıntıları bizler biliyoruz. Havaalanı bir vizyondur Amasya’dan Yozgat’tan neyimiz eksik. Ahmet Ahlatcı 100 bin demiş bizim o kadar paramız yok benden de yapım işinde işçileri taşıyacak 10 otobüs tahsis ediyorum servis yapıyorum. Onu asla yalnız bırakmam. Şimdi Ahmet Ahlatcı yalağı diyecekler. Ben Çorum için kalbi atan herkesin ayaklarından akan suyu içerim. Ben 50-100 bin ciro yapınca merkezleri Ankara’ya taşıyoruz. O dünya’da ilk üçte merkezini hala Çorum’da tutuyor merkezini. Memleket adına söz söyleyecek biri varsa o da Ahmet Ahlatcı'dır. 1. lige çıktığımızda futbolcu getireceğiz Yozgat Havalimanı'na mı indireceğiz?." dedi

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2021, 17:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam
Adam - 10 ay Önce

Sen birinci lige cikar takimi ben helikopterle corum stadina senin transfer etiigin futbolcuyu indirecem

Okur
Okur - 10 ay Önce

Lütfen yalakalık yapmayın neyseniz o olun.

19
19 - 10 ay Önce

Çorumda keşke Ahmet Ahlatçı gibi 3-5 kişi daha olsaydı.Helal olsun adama.

Çorum FK
Çorum FK - 10 ay Önce

Arkadaşlar Başkana saygısızlık yapmayın.Başkan elinden geleni yapıyor.Var mı bildiğiniz başka yapacak takıma sahip çıkacak memlekette.yok yok yok.O zaman saygılı olun lütfen.Böyle başkanı bir daha bulamazsınız.Akıllı olun.Kıymetini bilin.Nankör olmayın.

çorumspor
çorumspor - 10 ay Önce

nabza göre şerbet veren başkan

ilhan
ilhan - 10 ay Önce

yine Çorum un fitne bağları meselesine getirdiniz. Hala odunumun parası birilerini karalayıp birilerine yanaşarak kendini haklı konuma getirmeye çalışmak .BU KAFA İŞ BİLİRLİK DEĞİL BUNA UYANIK DERLER O DEVİRLER BİTTİ.HERKEZ AZBUCUK PİSİKOLOK OLDU ARTIK YÖNETİCİ ODUR Kİ HERKEZİ HER KESİMİ İDARE EDEN. OLMUYORSA BIRAK KİMSE VAZ GEÇİLMEZ KİMSE KENDİNİ YERİ DOLDURULMAZ NİMET SAYMASIN Kİ SEN KENDİNİ ORAYA KOYMUŞSUN PİSİKOLOJİN BOZULMUŞ.....ŞUNUDA SÖYLEYEYİM Malı mülkü veren C Allah tır Ahmet kendim kazandım zanneder.....o onun imtihanı

SIRADAKİ HABER