Muhammet Mahmut Sert’ten çifte şampiyonluk

İşitme Engelliler Okullu Yıldızlar Türkiye Badminton Şampiyonası’nda Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi ve Çorum Belediyesi Gençlikspor sporcusu Muhammet Mahmut Sert tek erkekler ve çift erkeklerde iki Türkiye Şampiyonluğu kazandı.

Muhammet Mahmut Sert’ten çifte şampiyonluk

HALİL ÖZTÜRK
Okul Sporları İşitme Engelliler Yıldızlar Badminton Türkiye Şampiyonası’nda Muhammed Mahmut Sert’ten çifte altın madalya.

Aksaray’da yapılan İşitme Engelliler Okullu Yıldızlar Badminton Türkiye Şampiyonası’nda Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi ve aynı zamanda Çorum Belediyesi Gençlikspor kulübü sporcusu Muhammet Mahmut Sert tek erkeklerde tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu ve altın madalyanın sahibi oldu. Ardından çift erkeklerde maça çıkan Muhammet Mahmut Sert yine tüm maçlarını kazanarak ikinci altın madalyayı kazanmayı başardı.

Çorum Belediyesi Gençlikspor ve Milli Takım Badminton antrenörü Barış Boyar sporcusunun elde ettiği bu başarıdan dolayı kendisini kutladı ve geçtiğimiz yıl başladığı badminton branşında çok daha başarılı sonuçlara imza atacağına inandığını söyledi. Boyar, destek veren herkese teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER