Oğuzhan Yalçın da istifa etti!

Çorum Futbol Kulübü'nde istifa şoku yaşanıyor.

Oğuzhan Yalçın da istifa etti!

Çorum Futbol Kulübü'nde istifa şoku yaşanıyor. Teknik Direktör Bahri Kaya'nın istifasının ardından Sportif Direktörü Oğuzhan Yalçın da görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Edinilen bilgilere Oğuzhan Yalçın'ın Sportif Direktörlük görevinden istifa etmesinin ardından kulüpte görevine Başkan Yardımcısı olarak devam edeceği gelen bilgiler arasında. Sportif Direktörlük görevine ise kimin getirileceğine ilişkin Başkan Fatih Özcan'ın bir açıklama yapması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 18:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 2 yıl Önce

Bu nasıl istifa ya bizle alay mı ediliyor, yan odadan yanındaki odaya geçmiş durum bu gülünç bir durum

Şerif
Şerif - 2 yıl Önce

İSTİFA ETMİŞ DENİLİNCE İŞTE BU DEDİK AMA YANILMIŞIZ AYNI GÖREV ÖDÜLLENDİRİLMİŞ GİT ARTIK MENEJER OĞUZHAN ARKADAŞ DAHA DURUYOMUSUNUZ HOCAYLA BİRLİKTE

Uğur y.
Uğur y. - 2 yıl Önce

Destek ve birlik zamanı başkanımızı yalnız bırakmayalım .

Koparan
Koparan - 2 yıl Önce

1986-2013 sir alex ferguson Manchester unıted. Çorum’a gelmiş en kaliteli hocayı İrlandalıların klavyeleri ile göndermek akıllara zarardır. Eldeki oyuncular belli şu anki yer bile bu kadro ile başarıdır. Başkan çorumsporun geleceği için Bahri hoca ile devam etmelidir. Her mağlubiyette hoca değişmez. Hocanın elinde süper bir kadro olur başarısız olur değişir ama burada ki durum böyle değil. Yazık ediyoruz Çorumumuza. Hangi hoca bu kadar altyapıdan oyuncu ile çıktı maça, alt yapı ile sürekli temasta oldu. Bahri hoca Çorum’da sağlam temeller atacakken neymiş 5 kere yenildi takım? Elinde ki kadroya bakalım, elimizi vicdanımıza koyalım, sonra konuşalım. Allah’a emanet olun değerli hemşerilerim.

Şahin altukçu
Şahin altukçu - 2 yıl Önce

Bir Klüp böyle yönetilirmi hiç kişilerin oyuncağı olmuş artık,kötü bir gidişat var, adam menejer bütün transferleri o yapmış ödemeler de dahil sorumluluk içinde başarısızlığın ama adamı Başkan yardımcılığına getiriyorlarmış duyduğumuz ne perhiz ne lahana turşusu bu ya klübün yönetilemediğinin iflasıdır bu

Corumlu
Corumlu - 2 yıl Önce

Özcan başkan sende istifa etmeni bekliyoruzzzzzzzz corum fk kökten temizlensin

Bozkurtlar
Bozkurtlar - 2 yıl Önce

Futbolculuğunda da Takım karışırdı ,MENEJERLİLİĞİNDE de takım karışıyor devamlı seçim yanlışmış demek ki

Ali
Ali - 2 yıl Önce

İlginnççç. Merak etmeyin kısa zamanda bu şahıs Fatih başkanıda yer.:)


SIRADAKİ HABER