Oğuzhan Yalçın Kulüp Menajeri

Aktif futbol hayatını geçtiğimiz hafta göz yaşları ile sonlandıran Oğuzhan Yalçın Başkan Fatih Özcan tarafından kulüp menajerliği görevine getirildi. Başkan Özcan, Oğuzhan Yalçın’ın kesinlikle genel kaptan görevi yapmayacağını oluşturacağı scout ekibi ile izleyeceği oyuncuları oluşturarak liste hazırlayıp Sportif Direktöre ulaştıracağını ve izlemeden hiç bir futbolcu alınmayacağı belirtti.

Oğuzhan Yalçın Kulüp Menajeri

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor’da aktif futbolculuğunu geçtiğimiz hafta noktaladığını açıklayan Oğuzhan Yalçın kulüp menajeri olarak görevlendirildi. Başkan Fatih Özcan tarafından açıklanacağı belirtilen görevlendirme dün kulüp basın birimi tarafından yazılı açıklama ile duyuruldu.


Kulüpten yapılan açıklamaya göre önceki akşam Kulüp 2. Başkanı Mustafa Şeker ve Sportif Direktör Hamit Işık’ın düzenlediği basın toplantısında Fatih Özcan’ın başkanlık görevine geri döndüğü açıklanmış, Oğuzhan Yalçın ile ilgili açıklamayı ise Başkan’ın yapacağının belirtildi.


Fatih Özcan’ın talimatları doğrultusunda Oğuzhan Yalçın’ın tek yetkili menajer olarak görevlendirildiği belirtilen açıklamada ‘Oğuzhan Yalçın’ın yeni görevi kesinlikle genel kaptanlık görevine eş değildir. Oğuzhan Yalçın bundan sonraki süreçte kulübümüzün futbolcularımızın alım ve satım işlemlerini gerçekleştirecek tek kişidir. Yalçın, kendisine scout ekibi oluşturup geniş kapsamda Çorumspor’a gelecek vaad eden oyuncuların yanısıra izlediği ve bildiği isimleri Sportif Direktörümüze getirecek ve onun onayından sonra da transferlerimiz bu doğrultuda gerçekleşecektir. Oğuzhan Yalçın, yarından itibaren tesislerimizdeki odasında görevine başlayacak ve takımın başında olacaktır’ denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahsin Kara
Tahsin Kara - 3 yıl Önce

Çok bilmiş arkadaşlar Allah aşkına şu klübü alın siz yönetin öyle rumuzlu felan yazmayın şu futbol ve spor geçmişimizde yazında size inanalım.

Nacar
Nacar - 3 yıl Önce

Klübün herşeyi olmuş hocanın, futbol şubesinin de üzerinde HAMİT IŞIK ne yapacak şimdi onun da üzerinde yetkileri var

Üç hilal
Üç hilal - 3 yıl Önce

Hayırlı olsun güzel iş,güzel görev ,iyi kazanç

Koparan
Koparan - 3 yıl Önce

Fitne fesat tohumu ekmeyin
Çorumspor için hayırlısı neyse o olsun
Boş boş konuşmayın

Bozkurt
Bozkurt - 3 yıl Önce

Adama futbol şubesinden daha fazla yetki verilmiş klübün zaten bütün oyuncu hoca transferlerini yapıyordu şimdi resmileştirmiş ler kazancı bol iş olmuş

Tribün
Tribün - 3 yıl Önce

Oyuncuyken bütün işleri OğuzHAN yapıyordu diyorduk da inandıramıyorduk futbolcu transferleri futbolcularla parayı konuşma taktik kimlerin oynayacağı gönderileceğini belirleme zaten yardımcı hocanın kalması da bu nedendeydi bu oynasın bu çıksın hocada Vasıf’ları az olan birisi dediklerini aynen yapıyordu OğuzHAN denilen futbolcuya İŞ yaratılmış bu tür anlayışın kesinlikle ilerde zararı olacak göreceğiz bakın KLÜP KİŞİLERİN ÇİFLİK ANLAYIŞI MODELİ OLMUŞ GİBİ ARTIK

Nihat baş
Nihat baş - 3 yıl Önce

Yazık ediliyor klüp, kimlerin eline kalmış ya keyfi işler oluyor

Çorumlu tevrat
Çorumlu tevrat - 3 yıl Önce

Klüp menejerliği yağlı bir yer bu yerde eğer futbolcu alımı veya aldırma satılma yetkisi varsa tam yağlı yerdir başarılar


SIRADAKİ HABER