Önce toplantı yaptılar sonra taktik çalışma

Çorum Belediyespor Osmaniyespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını dün tam kadro olarak sürdürdü. Teknik Direktör Cüneyt Biçer çalışmanın oyun sistemini oturtmak için dün yoğun bir mesai daha yaptığı gözlendi.

Önce toplantı yaptılar sonra taktik çalışma

Çorum Belediyespor, pazar günü deplasmanda oynayacağı Osmaniyespor maçının hazırlıklarını dün sürdürdü. Kırmızı Siyahlı takımın dün saat 16’da Nazmi Avluca sahasında yaptığı çalışmaya tüm futbolcular katıldılar.
Teknik Direktör Cüneyt Biçer çalışma öncesinde futbolcularla bir toplantı yaparak Payasspor maçının değerlendirmesini yaptı ve bu maçta yapılan hatalar konusunda uyarılarda bulundu. Biçer bu toplantıda ayrıca Osmaniyespor maçının oyun planı hakkında bilgiler verdi ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında açıklamalarda bulundu.
Toplantının ardından ısınma hareketleri ile başlayan antrenman daha sonra dar alanda pas çalışması ile devam etti. Son bölümde ise her zaman olduğu gibi yarısahada taktik çalışma yapan kırmızı siyahlı takımda Teknik Heyetin futbolculara uyarıları bu bölümdede devam etti.
Kırmızı Siyahlı takım Osmaniyespor maçının hazırlıklarını bugün saat 10.30’da yapacağı taktik çalışma ile sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER