Özyol adaylıktan çekildi

Geçtiğimiz günlerde Yeni Çorumspor başkanlığına aday olduğunu açıklayan işadamı Orhan Özyol, bugün yaptığı yazılı bir basın açıklaması ile adaylıktan geri çekildiğini duyurdu.

Özyol adaylıktan çekildi

FATİH BATTAR

Geçtiğimiz günlerde Yeni Çorumspor başkanlığına aday olduğunu açıklayan işadamı Orhan Özyol, bugün yaptığı yazılı bir basın açıklaması ile adaylıktan geri çekildiğini duyurdu.

Özyol; “Gerek yüz yüze görüşmelerimiz, gerek sosyal medyadan ve meydanlardan aldığımız izlenimler doğrultusunda Büyük Çorumsor taraftarının Fatih Özcan sevgisi üst seviyede olduğu tarafımca görülmüştür. Bu sevginin önüne geçip taraftarlara rağmen aday olmamın Çorumsporumuza zarar vereceği kanatine vardık. Ankara’daki iş adamı yönetici adaylarımız ve buradaki yönetici adaylarımızla dün gece geç saatlere kadar yaptığımız değerlendirmeler sonucunda adaylıktan çekilme kararı almış bulunmaktayız. Çorumspor ve Fatih Özcan kardeşimin her zaman yanında olmakla birlikte başarılarının devamını diliyorum. Bizlerden desteğini esirgemeyen Çorum halkına çok teşekkür ediyorum. Her şey Çorumspor için.” diyerek adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 12:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halit
Halit - 1 yıl Önce

Herkes blöf yapıyor ya . Danışıklı dövüş mü dersin yoksa danışıklı sevişmemi dersin ne dersen de sonuş ta bedava reklam yapıyorlar. Çorumsporu kullanıyorlar. Yapmayın Allah aşkına. Açıklasana beni Ankaraya aday olmam için Fatiz Özcan çağırdı bende gittim böyle böyle yapacaksın diye talimatı aldım aday oldum sonrada çekil dedi çekildim desene orhan bey...

Çorumlu
Çorumlu - 1 yıl Önce

Bunun tiyatro olduğunuda herkez biliyor bunuda bilin iki gün reklam yaptın bu kadar koca koca insanlara bunlar yakışmıyor

Reklamları izledik.
Reklamları izledik. - 1 yıl Önce

Haber miydi?Değildi.

19
19 - 1 yıl Önce

Olsun bi kaç gün adından bahsettirdinya.Reklamın kötüsü olmazmış değilmi.Bu arada bu işi yapacak biri kesinlikle çıkar kimse merak etmesin.Oynamaya gerek yok fatih özcanda bırakıp bırakmayacağına artık karar vermeli bu iş kabak tadı vermeye başladı.

Sacma
Sacma - 1 yıl Önce

Şu anda Ahmet ahlatcı aday olsa kongre günü vazgeçtim taraftar fatih özcan i istiyor mu diyecekti. Iyice lakayitlestirildi yani bunun oyun olduğu çok açık fatih özcan 3 lig den 2 lige çıkardı başardılar ama nasıl 3 ligde ki oyuncular 2 ligi kaldiramiyorsa yönetimde bu sene kaldıramadı yeni bir yönetim güçlü bir yönetim şart en azından maddi yönden daha güçlü bir yönetim yoksa bu takım bu sene bir şey yapamaz

Burak celik
Burak celik - 1 yıl Önce

Hayrola niye aday oldun niye geri cektin.lan corumspor cakallara teslim olmayacak artik. Artik corumspordan rant elde edemeyeceksiniz.

SIRADAKİ HABER