‘Profesyonel amatörler’

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan’dan Erzincanspor maçının hemen ardından sosyal medya hesabından çok sert bir mesaj yayınladı.

‘Profesyonel amatörler’

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK Başkanı Fatih Özcan’dan Erzincanspor maçının hemen ardından sosyal medya hesabından çok sert bir mesaj yayınladı.

Başkan Özcan, bu kadar profesyonel amatörü topladığı gibi yarında dağıtmasını bildiğini yazdı.

Son dakikalarda yediği golle sahadan 2-2 beraberlikle ayrılan Çorum fK Başkanı Fatih Özcan hemen maçın ardından kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Kimseye değil kendime kızıyorum. Bu kadar profesyonel amötürü bir araya topladığım için. Bugün topladığım bu profesyonel amatörleri yarın dağıtmasınıda bilirik. Yazıklar olsun’ mesajı yayanladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Koparan
Koparan - 3 ay Önce

1. Haftada 4 klas oyuncuyu gönder şimdi kadro darlığı yaşa çok iyi teknik adamlar dururken hiçbir geçmişi başarısı olmayan hoca getir. Nasıl iş ben anlayamıyorum.

Üç hilal
Üç hilal - 3 ay Önce

Biz filmin ilerleyen bölümünde bu tür söylemleri olacağını biliyorduk bekliyordukda,ya bir Başkan profili çizemediğin belli önce hataları senin AKIL VERENLERDE ara Başkan hemen yanıbaşında hemde menejerdi, yardımcı yaptın yetkiler verdin o ne yaptı yanlış transferler,yanlış yönlendirmeler ve kulisler peki takımla arası nasıl güven vermeyen olarak biliniyor,oysa takımda da iyi oyuncular var ama birleştirici unsuru yaratacak ortam varmı, oysa grubumuz da iki üç takım var hedefe oynayabilecek çapta ve bunlardan bir tanesinde MANİSASPOR DU oda zaten şampiyon oldu geriye Play of kaldı hayırlısı

Bedri oykan
Bedri oykan - 3 ay Önce

Anlat anlat FATİH Özcan hep aynı nakaratlar yine Başkan konuşmaz yapacaklarını yapar geçer olay budur yapacaksan tabi ki...

SIRADAKİ HABER