‘Şahsım da dahil hiç kimse Çorumspor’dan büyük değil’

Fatih Özcan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda taraftarların sevgi seline teşekkür etti ve uyarıda bulundu ‘Hiç bir isim Çorumspor’un önüne geçemez. Bu kaos ortamından vazgeçip hafta sonu oynayacak Fatsa maçına motive olmaları Fatih Özcan paylaşımları yerine bu maçın öne çıkartılmasını rica ediyorum’ dedi.

‘Şahsım da dahil hiç kimse Çorumspor’dan büyük değil’

HALİL ÖZTÜRK

Yeni Çorumspor Başkanlığından istifa kararı alan Fatih Özcan önceki akşam taraftarların düzenlediği ‘Fatih Özcan yalnız değildir’ eyleminin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.


Özcan açıklamasında Çorumspor’dan kimsenin büyük olamayacağını bu yüzden isminin Çorumspor isninin önüne geçmesinin kendisinin ağır duygularını dahada yoğunlaştırdığını belirterek ‘Büyük Çorumspor taraftarı, bugün şahsıma göstermiş olduğunuz büyük sevgi seli karşısında, ne kadar ağır duygular yaşadığımı tarif etmek mümkün değil! Şu yeryüzünde henüz hiçbir sportif başarı elde edememiş, başka bir kulüp başkanı var mıdır bu kadar yürekten sevilen bilmiyorum.


Bu sevgi karşısında sizlere kuru bir teşekkür etmek istemiyorum. Ancak; şunu bilmenizi isterim ki, şahsım dahil olmak üzere Çorumspor’dan hiç kimse büyük değildir. Bu nedenle Fatih Özcan isminin Çorumspor isminin önüne geçmesi ağır duygularımı daha da yoğunlaştırmıştır. Şimdi tüm Çorumspor ailesinden, hafta sonu oynanacak Fatsa Belediyespor maçına takımımızın en iyi şekilde motive olması adına, kaos ortamından vazgeçip yeniden Çorumspor paylaşımlarının Fatih Özcan paylaşımlarının yerini almasını rica ediyorum.


Dünyaya gözlerimizi açtığımızda sevdalandığımız Çorumspor başkanlık koltuğunu elinin tersi ile itmek ve büyük taraftarın sevgisi karşısında kayıtsız kalmak Fatih Özcan’da dahil kimsenin haddi değildir. Ama; şunu iyi biliniz ki Çorumspor’dan Çorumspor için vazgeçtim! Bir gün her şeyi öğrenecek ve saf duygularınızla kimlerin oynadığını anlayacaksınız. Kendilerine ait hiçbir hayali olmayanların, saf ve temiz hayallerimizle oynamadığı günlerde buluşmak üzere! Hoşçakalın’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 19:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Görüş
Görüş - 3 yıl Önce

Bir kere görünen en önemli olay başkanlığa getirilirken hazır olmadığınız bir zamanda gelmişsiniz çok belli plansız proğramsız iletişimsiz gelmişsiniz belki iyi birisiniz buna lafımız olmaz neden plansız neden proğramsız anlatayım gördüğüm kadarıyla öncelikle kent tarafından benimsenen bir yönetim oluşturamamışınız üstün körü oluşmuş,Hedef şampiyonluk demişsiniz yetersiz bir Hoca seçimi olmuş(futbolcunuz OĞUZHAN getirttiği söyleniyor) oysa deneyim ve birikimli başarılı bir hoca olmalıydı,oyuncu seçimi çok eksik kalite yönünden bu transferleri de kimin yaptığını bir çoğunu herkes biliyor konuşuyor,merkeziyetçi bir anlayış oluşturulmuş (yani ben bilirim ben ne dersem o olur gibi ) ve kentteki faydası olabilecek insanlarla iletişim hiç sağlanmamış sanırım takım benim ben herşeyi bilirim yaparım düşüncesi ağır basmış, takım içi dengeleri kurulamamış hoca ve futbol şubesi yetersiz kalmış, ve hep tribüne oynama düşüncesi biraz öne çıkmış ve verilen SÖZ “ŞAMPİYONLUK buradan da uzak kalınınca bu tablo çıkmış ortaya geldiğim bütün maçlardaki şunu gördüm bu takım bizi taşımazdı kısacası başarılı olmaya kimse uygun değildi(Teknik ve İDARİ olarak)benimkisi bir analiz sadece Allah’a emanet olun

Öz çorumlular
Öz çorumlular - 3 yıl Önce

Haftalardır şampiyonluk sözü verdin demeçler verdin başkan biz ne yapalım peki,oyaladınız Bayburt la fark 15 puan gibi oldu sözünüz lafta kaldı demek ki lafla sözle olmuyormuş şampiyonluk demeçler vermekle de olmuyormuş koskoca bir yıl boşa gitti

Büyük Allah
Büyük Allah - 3 yıl Önce

Çorumspor da büyük değil,kutsal mı bu?

Taner
Taner - 3 yıl Önce

İstifa etmişin bırakmışın artık konuşmak artık boşuna diyoruz yolunuz açık olsun 6-7 ay hizmet için teşekür ederiz

analiz
analiz - 3 yıl Önce

isim yapmaktı başarılı oldu ne sporu

Katip
Katip - 3 yıl Önce

Sn Başkan çorumsporumuza siz hizmet ettiniz,sizden öncede hizmet edenler vardı,sizden sonrada hizmet edecekler olacak çünkü bu takım çorumumuzun kişilerin değil bu bir Bayrak yarışı gibidir bundan sonraki yaşamınız güzel olsun iyi işler

Reklam
Reklam - 3 yıl Önce

Gitmez kardeşim,en güzel reklam aracıdır spor,istifa et,taraftar az veya çok peşine düşsün,gitme,bırakma desin.Medya haber yapsın,siyasetçi baskı altına alınsın,devreye girsin,nasıl olsa şampiyonluk işi bitti.

Fuat koç
Fuat koç - 3 yıl Önce

Güle güle hizmetleriniz için teşekür ederiz hayırlı işleriniz olsun


SIRADAKİ HABER