ŞAMPİYON kupasını alıyor

1. Amatör Küme’de ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluğu garantileyen Osmancık Belediyespor yarın saat 15’de evinde oynayacağı İskilipspor maçı öncesinde düzenlenen törenle kupasını alacak.

ŞAMPİYON kupasını alıyor

HALİL ÖZTÜRK
1. Amatör Küme’de şampiyon Osmancık Belediyespor kupasını yarın sahasında oynayacağı maçtan önce alacak.
Ligde bitime üç hafta kala şampiyonluğu garantileyen  Osmancık Belediyespor yarın sahasındaki son maçta İskilipspor ile karşılaşacak. Bu maç öncesinde düzenlenecek törenle Osmancık Belediyespor takımı şampiyonluk kupasını alacak.


Öte yandan ligi üçüncü bitirmeyi garantileyen Alaca Belediyespor’un kupasıda yarın saat 13’de Osmancıkgücü ile oynayacağı kritik maçın bitiminde verilecek. Ligi ikinci bitiren Çimentospor’un kupasının ise ligin son haftasında sahasında oynayacağı Bayat Belediyespor maçında verilecek.
1. Amatör Küme’de son haftada düşme hattındaki iki takımın maçı önem taşıyor. 12 puanla dokuzuncu sırada yer alan Bayat Belediyespor sahasında Eti Lisesi Gençlikspor ile karşılaşacak. Bayat ilçe sahasında saat 13’de başlayacak .


11 puanla son sırada yer alan Osmancıkgücü ise aynı saatte Osmancık ilçe sahasında Alaca Belediyespor ile mücadele edecek. Bu iki maçın sonucunda ligden düşecek ikinci takım belli olacak veya heyecan son hafta maçlarına kalacak. Ligde son haftanın diğer maçlarında ise İskilipgücüspor ile Çimentospor takımları yarın saat 15’de Bayat ilçe sahasında mücadele edecekler. 1. Amatör Küme’de son hafta maçları gelecek hafta sonu yerel seçimler olması nedeni ile 7 Nisan pazar günü oynanacak maçlarla sona erecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER