Sendeki inancın yarısı sahadakilerde olsa!...

Muğlaspor maçından sonra sosyal medya hesaplarından çok farklı yorumlar yapıldı. İyi bir takipci olarak bende okumaya çalıştım.

Sendeki inancın yarısı sahadakilerde olsa!...

HALİL ÖZTÜRK
Muğlaspor maçından sonra sosyal medya hesaplarından çok farklı yorumlar yapıldı. İyi bir takipci olarak bende okumaya çalıştım. Sağda gördüğünüz fotodaki taraftarın bu paylaşımı beni son derece etkiledi. Gerçekten inancını kaybetmemek bu olsa gerek. Bu inancın yarısını sahadaki arkadaşlarımızda olsa inanıyorumki bu takımın hedefe ulaşmaması için hiç bir neden yok.


Düşününki cumartesi akşam saatlerinde Çorum’dan yola çıkan taraftarlar yaklaşık 15 saat süren yolculuk sonunda gittikleri Muğla’da doksan dakika tribünde ayakta takımlarına destek veriyorlar. Sahadaki görüntüyü anlatmaya gerek yok. Gece boyu uykusuz yolculuk eden taraftarlar böylesine bir maçın ardıdan yine 15 saatlik dönüş yolculuğuna başladılar.


Bu kardeşimiz bu düşüncelerini böylesine yorgun ve bitkin olduğu bir dönemde dile getirmiş. Onun yazdıklarından iki kelimeyi değiştirdim ancak sonuçta düşüncemiz ortak.


Başkan ve Teknik Heyetin bu kardeşimizin bu paylaşımını bir toplantıda okumalarını ve onlarında bu inanca sahip olmaları için motive aracı olarak kullanmalarının faydalı olacağına inanıyorum.


NOT: Muğla deplasmanına giden taraftarlarımız takımlarına verdikleri destek ile her türlü alkışı hakettiler. Fakat dönüş yolunda otobüsden Bayburtlu bir futbolcunun paylaşımına kızarak yaptıkları tezahürat ne onlara nede Çorum’a yakışmadı. Evet tepki en doğal hakkımız ancak o şekilde değil. Kötüye kötü karşılık verdiğimiz zaman bunun sonu gelmez. Lütfen tepkimizide kendimize yakışan şekilde verelim.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertan
Ertan - 3 yıl Önce

Bu takımdan hiçbirşey olmayacağı sezon başından beri biliniyordu bir başkan var evlere şenlik, yönetim zaten çok şey bilmiyor, hoca zaten stajyer LİĞİ bile bilmiyor has birde futbolcu OĞUZHAN var adam takımın üstünde sahada artık yürüyor transferler ondan soruluyor getiriyor gönderttiriyormuş oynanan futbol çok kötü özellikle deplasmanlarda başka birşey gerek varmı işte başarısızlığın nedenleri birde AMİGOLAR iyiler ama şu başkan ve yönetime karşı goygoyculuktan vazgeçseler biraz hesap sorsalar iyi olacak

Üç hilal
Üç hilal - 3 yıl Önce

Ertan kardeşim Amigolar mu hesap soracak başkan ve yönetim den mümkün mü gülerim sadece birlikte muhabbetleri çok iyi ah şu menfaat ah nelere kadir

Cello
Cello - 3 yıl Önce

Ertan kardeşim Amigolar mu hesap soracak başkan ve yönetim den güldürmeyin bizi

SIRADAKİ HABER