‘Seviyorum sizi gobeller’

İki sezondur Çorum Belediyespor formasını giyen kaleci Sercan Çobanoğlu yeni sezon için 2. lig takımı Bayrampaşa ile anlaştı.

‘Seviyorum sizi gobeller’

HALİL ÖZTÜRK
İki sezondur Çorum Belediyespor formasını giyen kaleci Sercan Çobanoğlu yeni sezon için 2. lig takımı Bayrampaşa ile anlaştı. Genç file bekçisi anlaşmanın ardından sosyal medya hesabından duygusal bir veda mesajı yayınladı. Sercan’ın mesajın sonunda yazdığı ‘Seviyorum sizi gobeller’ kelimesi Çorum’u ne kadar özümsediğinin bir göstergesi.
Genç file bekçisi veda mesajında şunları yazdı ‘Vedalar hep en zor olandır. Benim için bu camiaya geldiğim günden beri sevgisini ilgisini gösteren Belediye Başkanımız Zeki Gül, yönetici abilerim Ömer Balaban, Sinan Özdilli ve Fahri Yandık abime teşekkür ederim.
Ve en önemli şey geldiğim günden itibaren beni Çorum evladı olarak sayıp sevdiğimiz bazen üzücü şeylerde yaşasak ki o üzücü şeyleri yaşadığım insanları Çorum adına yakıştırıp koymuyorum bile. Benim için özel ve duygusal bir serüven oldu. Bu forma altında amblemimizi milli takımda temsil etme gururu yaşadım. Birlikte ağladık birlikte güldük, seviyorum sizi Gobeller’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER